Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zwzk - Zeeland (Vlissingen, NED) - 4° Day
Societá |
---|
NED De Bevelanders |
NED De Honte |
NED De Schelde |
NED Ganze |
NED Sz'Pc De Bruinvis |
NED Z.V. De Scheldestroom |
NED Zoc |
NED ZPC De Zeeuwse Kust |
NED Zwemclub Koewacht |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | JUNIORES |
Zwzk - Zeeland (Vlissingen, NED) - 4° Day
NED Z.V. De Scheldestroom
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Besten Tara - 2006 | 100 Misti (Esordienti A2) | Squalificato | 02'06''29 | 17/12/2017 - Minioren-Junioren Deel 2 (Oostburg, NED) |
Brakman Danique - 2004 | 200 Misti (JUNIORES) | 03'24''09 | 03'27''14 | 18/03/2018 - Regio Competitie Deel 4 (Hulst, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'35''49 | 01'35''47 | 15/10/2017 - Junioren Jeugd Senioren Deel 1 (Oostburg, NED) |
Brakman Simone - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'40''73 | 00'41''81 | 07/04/2018 - Regionale Schoolzwemkampioenschappen 2017-2018 Zeeland (Oostburg, NED) | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'42''74 | 01'44''61 | 18/03/2018 - Regio Competitie Deel 4 (Hulst, NED) |
Bruijne Liselotte - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'40''22 | 00'40''42 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'34''71 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'37''83 | 01'40''92 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Deel 2 (Oostburg, NED) |
Feijter Tara - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''55 | 00'31''00 | 22/04/2018 - Regio Competitie Deel 5 (Hulst, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'19''99 | 01'19''53 | 22/04/2018 - Regio Competitie Deel 5 (Hulst, NED) |
Fermont Taliyah - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'38''75 | 00'38''00 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'38''66 | 03'51''38 | 18/03/2018 - Regio Competitie Deel 4 (Hulst, NED) |
Ghijs Maud - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'41''31 | 00'41''29 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'34''90 | 03'33''92 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'43''04 | 01'42''27 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) |
Hamer Merel - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''13 | 00'36''73 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'34''32 | 01'38''94 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) |
Hanegem Juul - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''80 | 00'36''29 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'31''35 | 03'37''83 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'33''55 | 01'39''50 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'03''72 |
Hertogh Buijsse Bianca - 1974 | 200 Dorso | 03'16''69 | 03'18''60 | 13/05/2018 - Zuidelijke Cirkel 3 (Vlissingen, NED) | 100 Misti | 01'25''06 | 01'23''92 | 20/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 3° Day |
Hertogh Inge - 2001 | 50 Stile Libero | 00'30''94 | 00'29''69 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren2 (Terneuzen, NED) | 200 Misti | 02'50''91 | 02'43''34 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Deel 2 (Oostburg, NED) | 200 Stile Libero | 02'31''65 | 02'26''34 | 19/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 2° Day |
Hout Esmee - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'16''55 | 03'12''19 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'12''24 | 03'13''20 | 18/03/2018 - Regio Competitie Deel 4 (Hulst, NED) |
Huigh Marenne - 1999 | 50 Stile Libero | 00'32''34 | 00'33''00 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 200 Dorso | 02'53''83 | 02'56''83 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) | 200 Misti | 02'56''17 | 03'00''86 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Misti | 01'19''92 | 01'21''02 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) |
Koster Jill - 2007 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'47''86 | 02'05''49 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Deel 2 (Oostburg, NED) |
Melsen Quinty - 2007 | 100 Misti (Esordienti A1) | Squalificato | 02'28''88 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) |
Quist Noa - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''98 | 00'36''23 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'31''87 | 01'32''53 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) |
Rie Esther - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''81 | 00'33''26 | 01/10/2017 - Regio Competitie Deel 1 (Oostburg, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'25''58 | 01'24''99 | 22/04/2018 - Regio Competitie Deel 5 (Hulst, NED) |
Rootsaert Pauline - 1992 | 200 Dorso | 03'11''41 | 03'09''33 | 15/10/2017 - Junioren Jeugd Senioren Deel 1 (Oostburg, NED) | 100 Misti | 01'26''42 | 01'25''43 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) |
Salome' Anne - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'33''17 | 00'34''83 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'18''30 | 03'18''70 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'04''89 | 03'10''46 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'27''65 | 01'29''33 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) |
Vermeire Roos - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'42''91 | 00'47''73 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Deel 2 (Oostburg, NED) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 04'02''00 | 04'15''13 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 200 Misti (Esordienti A2) | 04'04''71 | 04'14''83 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'55''71 | 01'58''52 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Deel 2 (Oostburg, NED) |
Zwan Romy - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''89 | 00'31''34 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'14''94 | 01'16''68 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'31''53 | 02'32''16 | 24/11/2018 - Zwzk - Zeeland (Vlissingen, NED) - 3° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aerssens Jeroen - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'29''82 | 00'30''28 | 22/04/2018 - Regio Competitie Deel 5 (Hulst, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'09''20 | 01'09''44 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Doeselaar Roderick - 1992 | 400 Stile Libero | 04'42''75 | 04'30''88 | 02/10/2016 - Competitie Hoofdklasse Deel 1 (Roosendaal, NED) | 50 Dorso | 00'29''53 | 00'29''05 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 200 Farfalla | 02'25''33 | 02'15''26 | 06/11/2016 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan (Hoofddorp, NED) - 3° Day |
Fermont Dylan - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'34''09 | 00'34''63 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'19''95 | 01'25''12 | 18/03/2018 - Regio Competitie Deel 4 (Hulst, NED) |
Hertogh Tomas - 2005 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'24''93 | 01'23''93 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Deel 2 (Oostburg, NED) | 200 Farfalla (Esordienti A2) | 03'06''92 |
Kraker Ruben - 1998 | 400 Stile Libero | 04'57''73 | 04'54''78 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 50 Dorso | 00'33''13 | 00'33''59 | 07/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'14''46 | 01'13''27 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Liere Matthijs - 2006 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'16''00 | 06'31''77 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Oostburg, NED) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'41''86 | 00'43''35 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) |
Van Der Zwan Maarten - 1975 | 50 Dorso | 00'34''46 | 00'34''29 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Hulst, NED) | 100 Rana | 01'11''89 | 01'09''65 | 01/10/2017 - Regio Competitie Deel 1 (Oostburg, NED) |
Zijlstra Luuk - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'35''56 | 00'36''81 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'18''69 | 01'23''88 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 200 Farfalla (RAGAZZI) | 03'11''90 | 03'44''37 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day |