Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Regiokampioenschappen KB Regio Midwest Deel 3 En 4 (Veenendaal, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
1500 Stile Libero | JUNIORES | |
1500 Stile Libero | Esordienti A2 | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
400 Misti | Esordienti A2 | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Regiokampioenschappen KB Regio Midwest Deel 3 En 4 (Veenendaal, NED) - 2° Day
NED S.Z.V. De Duinkikkers
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bemer Tess - 2006 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'33''51 | 00'32''67 | 27/06/2018 - Clubkampioenschappen (Soest, NED) - 1° Day | 400 Misti (Esordienti A2) | 05'54''28 | 06'21''27 | 28/04/2018 - Ijssalon Bemer Kikkerwedstrijd (Soest, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'16''68 | 01'14''42 | 30/06/2018 - Clubkampioenschappen (Soest, NED) - 2° Day |
Doorenbos Femke - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'13''82 | 02'14''36 | 06/10/2018 - Competitie Deel 1, Seizoen (Soest, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''56 | 00'33''98 | 09/12/2017 - Minioren-Junioren (Ijsselstein, NED) | 400 Misti (JUNIORES) | 05'32''54 | 05'40''99 | 28/04/2018 - Ijssalon Bemer Kikkerwedstrijd (Soest, NED) |
Ophorst Eva - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'45''36 | 02'49''30 | 06/10/2018 - Competitie Deel 1, Seizoen (Soest, NED) |
Whitney Angela - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'27''81 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'30''64 | 01'31''32 | 13/10/2018 - LACO Heuvelrugcircuit Deel 1 (Driebergen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'37''44 | 00'35''93 | 23/06/2018 - Haaien Challenge Deel 4 (Leusden, NED) |
Willemse Daniek - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'44''00 | 02'54''70 | 21/04/2018 - Verenigingscompetitie Deel 5 (Amersfoort, NED) | 100 Rana (Esordienti A2) | Squalificato | 01'33''59 | 20/10/2018 - Junioren-Jeugd Circuit (Veenendaal, NED) | 400 Misti (Esordienti A2) | Squalificato | 06'36''76 | 28/04/2018 - Ijssalon Bemer Kikkerwedstrijd (Soest, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Leeuwenkamp Mart - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''02 | 00'31''11 | 20/10/2018 - Junioren-Jeugd Circuit (Veenendaal, NED) |
Van Leeuwenkamp Niek - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'31''06 | 00'31''21 | 28/10/2018 - Limietwedsstrijd Deel 1 (Amersfoort, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | Squalificato | 01'21''68 | 30/06/2018 - Clubkampioenschappen (Soest, NED) - 2° Day |
Voet Youri - 2005 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'32''67 | 00'32''99 | 27/10/2018 - Soester Kikkersprint 1 (Soest, NED) |