Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Arena Grand Prix Polski W Plywaniu (Poznan, POL) - 1° Day
Arena Grand Prix Polski W Plywaniu (Poznan, POL) - 1° Day
POL UKS G-8 Bielany Warszawa
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adamska Julia - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''76 | 00'28''96 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'32''47 | 00'32''72 | 21/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 3° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'18''64 | 02'18''60 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'31''00 | 02'31''61 | 21/04/2018 - XIII Puchar Roztocza (Zamosc, POL) - 1° Day |
Adamska Maria - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''07 | 00'28''76 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'11''11 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'15''32 | 02'15''91 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''94 | 00'33''43 | 16/03/2018 - Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okregu Warszawsko Mazowieckiego (Pruszkow, POL) |
Bieganska Weronika - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''03 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'08''21 | 01'09''72 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'19''08 | 01'20''36 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 01'11''24 | 01'12''43 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Bujak Klara - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'27''61 | 00'27''41 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'30''34 | 00'29''86 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'08''77 | 02'07''16 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day |
Kaczorowska Alicja - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''64 | 00'27''55 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'08''55 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'14''76 | 02'09''93 | 14/04/2018 - Mistrzostwa Szkol Sportowych Raciborz (Raciborz, POL) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'08''74 | 01'07''34 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day |
Klonowska Julia Alicja - 2000 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'26''69 | 00'26''31 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (CADETTI) | 02'03''66 | 02'01''11 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Nowak Zofia - 2003 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'05''24 | 01'05''55 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''01 | 00'29''87 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Pakula Alicja - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'27''25 | 00'27''00 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''50 |
Skibczak Natalia - 2000 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'27''62 | 00'27''05 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 200 Stile Libero (CADETTI) | 02'06''99 | 02'04''48 | 01/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Skibczak Paulina - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''07 | 00'29''19 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'16''80 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'21''89 | 01'20''52 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''73 |
Topp Zofia - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''77 | 00'29''56 | 21/10/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'09''97 | 01'11''27 | 21/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 3° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'15''18 | 02'17''24 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Wozniak Zofia Katarzyna - 2001 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'25''86 | 00'26''01 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (CADETTI) | 00'27''17 | 00'27''25 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Barczyk Janek - 2003 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''40 | 00'25''31 | 10/11/2018 - Zawody O Puchar Dyrektora Mosir Kielce (Kielce, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'01''53 | 01'01''62 | 10/11/2018 - Zawody O Puchar Dyrektora Mosir Kielce (Kielce, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'03''61 | 02'05''10 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'27''28 | 00'27''47 | 11/11/2018 - Zawody O Puchar Dyrektora Mosir Kielce (Kielce, POL) - 2° Day |
Barszczewski Maksymilian - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''33 | 00'26''19 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'28''05 | 00'28''21 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Bartosiewicz Jakub - 1995 | 50 Stile Libero | 00'23''83 | 100 Farfalla | 00'55''99 | 50 Farfalla | 00'24''96 |
Barusinski Kordian - 2001 | 400 Misti (JUNIORES) | 04'38''36 | 04'23''01 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'57''07 | 01'56''39 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Butkiewicz Cezary - 2000 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'56''01 | 00'55''32 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'50''48 | 01'50''08 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'25''75 | 00'25''36 | 02/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 2° Day |
Cheredis Jakub - 2002 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''48 | 00'24''43 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'57''46 | 00'58''87 | 17/02/2018 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego (Rawa Mazowiecka, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'25''56 | 00'25''95 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'01''60 | 01'00''99 | 21/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 3° Day |
Cwiek Wiktor - 2003 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'57''11 | 00'56''86 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'56''44 | 01'57''31 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'26''18 | 00'26''10 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'01''05 | 01'01''51 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Czerwinski Lukasz - 2001 | 1500 Stile Libero (JUNIORES) | 16'48''23 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'28''84 | 00'27''99 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'01''87 | 01'59''29 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'15''89 | 02'09''52 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day |
Derezinski Szymon - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''06 | 00'24''12 | 24/02/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Kozienice, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'25''93 | 00'26''30 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 01'00''47 | 01'00''82 | 21/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 3° Day |
Dobrindt Mikolaj - 2003 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'24''41 | 02'23''70 | 27/01/2018 - Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Rypin (Rypin, POL) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'58''97 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'05''57 | 01'06''95 | 27/01/2018 - Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Rypin (Rypin, POL) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'00''19 | 01'02''07 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Dobrzynski Tomasz - 1998 | 50 Stile Libero | 00'23''90 | 00'23''99 | 24/02/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Kozienice, POL) - 1° Day | 100 Farfalla | 00'55''04 | 00'54''96 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero | 01'53''74 | 01'53''11 | 20/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 4° Day | 50 Farfalla | 00'24''75 | 00'25''04 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Misti | 00'58''71 | 00'56''99 | 19/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 3° Day |
Franke Pawel - 1999 | 50 Dorso | 00'25''91 | 00'26''37 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'26''38 |
Gotowski Dominik - 2002 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'28''17 | 00'28''29 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'58''54 | 02'01''71 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'06''60 | 02'07''76 | 17/02/2018 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego (Rawa Mazowiecka, POL) - 1° Day |
Greber Artur - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''94 | 00'24''57 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 02'28''45 | 02'23''97 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'04''35 | 01'04''43 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 01'00''06 | 01'02''40 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Grzegrzolka Albert - 2003 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''18 | 00'26''25 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'06''76 | 01'06''07 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'28''03 | 00'28''84 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Jaskiewicz Adrian Pawel - 2002 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'56''59 | 00'57''34 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 04'34''18 | 04'32''48 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'55''12 | 01'54''96 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Kaczorowski Jakub - 1997 | 50 Stile Libero | 00'24''38 | 00'24''52 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero | 01'53''64 | 01'52''47 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Kaminiarz Jakub - 1996 | 200 Rana | 02'19''39 | 02'16''68 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 200 Stile Libero | 01'56''54 | 100 Rana | 01'02''63 | 01'01''86 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day |
Karolczak Jan Michal - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'23''15 | 00'22''92 | 21/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 3° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'25''16 | 00'24''58 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'48''40 | 01'51''18 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'01''44 | 01'57''16 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day |
Karpinski Jakub - 2003 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''16 | 00'26''76 | 08/12/2017 - Mistrzostwa Okregu Slaskiego Open (Gliwice, POL) - 1° Day | 1500 Stile Libero (RAGAZZI) | 17'09''33 | 17'06''71 | 09/12/2017 - Mistrzostwa Okregu Slaskiego Open (Gliwice, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'03''52 | 02'02''03 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'28''66 | 00'29''96 | 17/02/2018 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego (Rawa Mazowiecka, POL) - 1° Day |
Kotarski Jakub - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''30 | 00'25''92 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'00''89 | 02'00''25 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 01'04''92 | 01'04''32 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Kowalczyk Kacper - 2002 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''86 | 00'24''71 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'28''67 | 00'28''54 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'27''33 |
Manczak Jakub - 2002 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''57 | 00'26''47 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'06''26 | 01'06''77 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'27''51 | 00'27''83 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Mitrus Pawel - 2000 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''39 | 00'23''75 | 01/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'56''70 | 00'55''96 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'24''90 | 00'24''36 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Mlynarczyk Karol - 2000 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'25''29 | 00'24''81 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'55''50 | 00'55''92 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'54''12 | 01'49''31 | 20/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 4° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'02''18 | 02'00''32 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Moscicki Jakub - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'23''67 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'25''45 | 00'24''76 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day |
Nowotny Dawid - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''99 | 00'24''41 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'57''36 | 00'56''66 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'25''73 | 00'25''79 | 06/10/2018 - VII Miedzynarodowy Miting Plywacki (Tarnowskie Gory, POL) |
Orlicz Filip - 2002 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'22''71 | 00'22''68 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'55''57 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'48''45 | 01'48''55 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'24''39 | 00'24''82 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 00'56''65 | 00'57''24 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Piotrowski Kacper - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'23''56 | 00'22''85 | 01/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'24''60 | 00'24''97 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Piszczorowicz Bartosz Robert - 1999 | 50 Stile Libero | 00'22''38 | 00'22''16 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero | 01'45''10 | 01'45''24 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Przystal Adam - 2003 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'31''99 | 02'33''65 | 11/11/2017 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Oswiecim, POL) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 04'56''85 | 05'00''67 | 11/11/2017 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Oswiecim, POL) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'08''99 | 01'09''94 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'04''43 | 01'05''41 | 27/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Radziszewski Krzysztof - 2002 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'23''68 | 00'23''33 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 50 Dorso | 00'24''81 | 00'24''94 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'03''72 | 02'02''33 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day |
Rebacz Maciej - 2000 | 200 Rana (JUNIORES) | 02'22''61 | 02'17''66 | 02/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'03''80 | 01'02''39 | 02/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 2° Day |
Rytter Igor - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'25''04 | 00'24''98 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'57''37 | 01'55''97 | 01/12/2017 - Liga Szkol Mistrzostwa Sportowego Runda I (Oswiecim, POL) - 1° Day |
Sieczek Oliwier - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''52 | 00'24''69 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'26''93 | 00'27''10 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'05''62 | 02'07''78 | 14/04/2018 - Mistrzostwa Szkol Sportowych Raciborz (Raciborz, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'27''05 | 00'27''61 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day |
Sobiecki Jakub - 2001 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'09''86 | 01'03''01 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Suliga Jeremi - 2000 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''69 | 00'25''19 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'07''80 | 02'02''41 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 01'02''73 |
Uryniuk Pawel - 2003 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'56''06 | 00'55''59 | 28/10/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Oswiecim, POL) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 04'36''81 | 04'28''26 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'55''14 | 01'54''37 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'25''30 | 00'25''45 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Wardawa Filip - 2001 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'56''89 | 00'56''20 | 25/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'05''66 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'26''23 | 00'25''58 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Zaremba Jakub - 2001 | 400 Misti (JUNIORES) | 04'36''25 | 04'30''58 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'56''95 | 01'56''70 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 100 Rana | 01'08''56 | 01'07''60 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day |
Zbutowicz Karol - 1998 | 50 Dorso | 00'24''94 | 00'24''50 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero | 01'52''14 | 01'51''94 | 18/10/2015 - Meeting De Saint-Dizier 24° - 3° Day | 100 Misti | 00'55''94 | 00'54''34 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day |
Zoladz Stanislaw - 2003 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''94 | 00'24''55 | 19/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'27''56 | 00'26''90 | 20/10/2018 - XXIX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'03''21 | 02'06''00 | 19/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 1° Day |