Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A2 | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | Esordienti A1 | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 2° Day
NED Batavia Swim
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Klugt Nienke - 2004 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''45 | 01'14''28 | 19/11/2017 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 2° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'37''62 | 00'39''75 | 08/07/2018 - Kampioenschap Van Lelystad (Lelystad, NED) | 100 Dorso | 01'09''33 | 01'14''28 | 19/11/2017 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 2° Day |
Stegink Annelieke - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'22''55 | 02'25''57 | 16/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''40 | 00'40''65 | 08/07/2018 - Kampioenschap Van Lelystad (Lelystad, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blink Jarmo - 2001 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'13''05 | 01'13''08 | 06/10/2018 - Competitie Deel 1 (Driebergen, NED) | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'27''77 | 02'26''58 | 12/11/2017 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan (Nijmegen, NED) - 2° Day |
Bruines Jesse - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''39 | 00'37''53 | 30/06/2018 - Midzomer Medaillewedstrijd ('T Harde, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 02'14''17 | 02'13''35 | 04/11/2018 - Batavia Swim Limiet En Zwemfestijn (Lelystad, NED) |
Burgmeijer Thomas - 2004 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''46 | 00'28''24 | 08/07/2018 - Kampioenschap Van Lelystad (Lelystad, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'14''17 | 01'18''70 | 04/11/2017 - JJS-Circuit Deel (Zutphen, NED) |
Ruiter Martin - 2000 | 50 Stile Libero | 00'25''89 | 00'25''00 | 08/07/2018 - Kampioenschap Van Lelystad (Lelystad, NED) | 100 Rana | 01'11''32 | 01'05''24 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Schee Remi - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''85 | 00'26''80 | 29/10/2017 - Batavia Swim Limiet En Zwemfestijn (Lelystad, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'14''53 | 01'12''74 | 26/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Ten Katen Lars - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'33''02 | 00'35''83 | 30/06/2018 - Midzomer Medaillewedstrijd ('T Harde, NED) |
Waalkens Stefan - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''88 | 00'25''16 | 08/07/2018 - Kampioenschap Van Lelystad (Lelystad, NED) |