Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Regiokampioenschap Midwest Kb Dl 3-4 (Hoofddorp, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Regiokampioenschap Midwest Kb Dl 3-4 (Hoofddorp, NED) - 2° Day
NED Dwt
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bultje Florianne - 1998 | 50 Farfalla | 00'32''26 | 00'32''29 | 23/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 3° Day |
Kalous Vera - 2000 | 50 Farfalla | 00'31''80 | 00'31''74 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb Dl2 (Hoofddorp, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Douwma Kelvin - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'19''54 | 02'19''48 | 07/10/2018 - Competitie Deel 1 (Zaandam, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'12''26 | 01'16''06 | 21/10/2018 - Junioren Jeugd Deel 1 (Purmerend, NED) |
Douwma Lucas - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'33''77 | 02'31''24 | 07/10/2018 - Competitie Deel 1 (Zaandam, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'32''61 | 00'33''49 | 30/06/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Ferrandino Hiras - 1993 | 50 Rana | 00'31''37 | 00'30''91 | 01/04/2018 - 32° Internationale Paastoernooi Dwt (Haarlem, NED) - 1° Day |
O'Sullivan Matthew - 2005 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'29''11 | 02'27''24 | 17/11/2018 - Regiokampioenschap Midwest KB Deel 1-2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'35''26 | 00'35''96 | 21/10/2018 - Junioren Jeugd Deel 1 (Purmerend, NED) |
Wender Thijmen - 2005 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'29''69 | 02'37''93 | 18/03/2018 - A-C Competitie Deel 4 (Alkmaar, NED) |