Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Regiokampioenschap Midwest Kb Dl 3-4 (Hoofddorp, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Regiokampioenschap Midwest Kb Dl 3-4 (Hoofddorp, NED) - 2° Day
NED Msv-Zeemacht
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dijk Mosch Tessa - 1991 | 50 Farfalla | 00'32''60 | 00'32''18 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb Dl2 (Hoofddorp, NED) - 2° Day |
Mosch Suzanne - 1994 | 50 Farfalla | 00'31''75 | 00'31''05 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Purmerend, NED) |
Nelissen Nicole - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'07''68 | 03'00''20 | 20/05/2018 - Wzpc Pinkstertoernooi 2018 (Purmerend, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'36''80 | 00'35''42 | 20/05/2018 - Wzpc Pinkstertoernooi (Purmerend, NED) - 2° Day |
Paus Femke - 2007 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'54''26 | 06'01''98 | 04/11/2018 - Junioren Jeugdcircuit Ronde 2 (Alkmaar, NED) | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'06''60 | 03'07''33 | 11/11/2018 - WZPC 2° Limietwedstrijd (Purmerend, NED) |
Riemers Emma - 2005 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 04'52''93 | 04'50''80 | 14/10/2018 - WZPC 1° Limietwedstrijd (Purmerend, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'35''66 | 02'29''96 | 21/10/2018 - Junioren Jeugd Deel 1 (Purmerend, NED) |
Van Der Kruk Amber - 2001 | 400 Stile Libero | 04'37''45 | 04'39''61 | 28/10/2018 - Msv Zeemacht Juttercup (Den Helder, NED) | 100 Stile Libero | 01'01''79 | 01'01''67 | 14/10/2018 - WZPC 1° Limietwedstrijd (Purmerend, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Minneboo Mees - 2002 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'13''87 | 02'14''03 | 28/10/2018 - Msv Zeemacht Juttercup (Den Helder, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'33''68 | 00'34''53 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb Dl2 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'08''47 | 01'08''15 | 16/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 1° Day |
Nijs Jordi - 1998 | 200 Stile Libero | 02'18''99 | 02'01''95 | 04/11/2016 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'05''48 | 01'01''63 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Purmerend, NED) |
Schouten Collin - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'08''97 | 02'10''93 | 17/11/2018 - Regiokampioenschap Midwest KB Deel 1-2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'09''23 | 01'07''33 | 01/07/2018 - Msv Zeemacht Zomer Limietwedstrijd (Den Helder, NED) | 100 Dorso | 01'06''40 | 01'07''25 | 23/09/2018 - Minior-Junior Deel 1 (Krommenie, NED) |
Wesemann Liam - 2003 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'34''37 | 00'36''49 | 20/05/2018 - Wzpc Pinkstertoernooi 2018 (Purmerend, NED) - 2° Day |