Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day
RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day
NED Z&Pv Nuenen
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bogers Britt - 1999 | 100 Farfalla | 01'11''44 | 01'12''21 | 14/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Claessens Colet - 1994 | 50 Rana | 00'34''04 | 00'33''53 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'06''39 | 01'05''15 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Ekert Eunice - 2005 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'36''06 | 00'36''19 | 14/10/2018 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) |
Goossens Robin - 2000 | 50 Rana | 00'33''92 | 00'34''20 | 30/09/2018 - FINA Swimming World Cup 2018 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Heijden Pleun - 2002 | 50 Rana | 00'37''51 | 00'37''49 | 03/12/2017 - Limietwedstrijd (Tilburg, NED) |
Klerk Michelle - 2005 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'17''39 | 01'19''52 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Mc Ateer Kayley - 2003 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'09''66 | 01'11''27 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'13''25 | 01'15''77 | 10/09/2017 - Solo 1 (Deurne, NED) |
Meulendijks Flore - 2004 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'37''14 | 00'37''66 | 22/10/2017 - Juniorenwedstrijd De Dolfijn (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'10''82 | 01'13''02 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Eindhoven, NED) |
Phaff Merel - 2001 | 200 Stile Libero | 02'18''96 | 02'10''73 | 08/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'05''47 | 01'05''16 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso | 01'06''18 | 01'04''76 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Sauren Lot - 2000 | 200 Stile Libero | 02'22''41 | 02'21''20 | 03/12/2017 - Limietwedstrijd (Tilburg, NED) |
Spierings Kyra - 2003 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'37''59 | 00'38''48 | 03/12/2017 - Limietwedstrijd (Tilburg, NED) |
Struijk Diede - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'46''11 | 02'44''02 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) |
Teijken Susan - 1995 | 200 Stile Libero | 02'13''78 | 02'14''45 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Rana | 00'35''15 | 00'34''68 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Van Den Ouden Nikita - 1999 | 200 Stile Libero | 02'11''55 | 02'08''43 | 08/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 2° Day | 800 Stile Libero | 09'29''31 | 09'21''52 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'08''60 | 01'07''44 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 Breda (Breda, NED) |
Zeebregts Richenne - 1998 | 200 Stile Libero | 02'24''99 | 02'17''51 | 18/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Rana | 00'38''44 | 00'37''68 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 100 Farfalla | 01'12''79 | 01'08''54 | 29/10/2017 - Limietwedstrijd Korte Baan (Oosterhout, NED) | 100 Dorso | 01'12''76 | 01'12''00 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kardol Sven - 1993 | 100 Dorso | 00'59''02 | 00'57''78 | 12/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'26''17 | 00'26''14 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Dorso | 00'27''05 | 00'26''49 | 23/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 3° Day |
Meurs Milan - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'54''34 | 00'54''72 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'01''10 | 01'00''82 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'26''84 | 00'26''83 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Eindhoven, NED) |
Nijst Alexander - 2001 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'55''78 | 00'56''42 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''37 | 00'26''92 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Phaff Joeri - 1997 | 100 Stile Libero | 00'55''45 | 00'55''25 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'28''14 | 00'27''59 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Sijmons Wouter - 1993 | 100 Stile Libero | 00'54''12 | 00'53''64 | 23/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'27''20 | 00'27''48 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Slaats Frans - 1993 | 100 Dorso | 01'03''89 | 01'01''72 | 23/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'28''43 | 00'27''86 | 12/02/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Dorso | 00'28''84 | 00'28''50 | 30/09/2018 - FINA Swimming World Cup 2018 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Sonneveld Floris - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'58''47 | 01'01''36 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'10''42 | 01'10''23 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''28 | 00'34''02 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Van Heerbeek Ruud - 1993 | 200 Rana | 02'20''79 | 02'20''27 | 04/11/2016 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'27''55 | 00'27''54 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero | 00'54''87 | 00'54''89 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Verhoeven Chris - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'01''34 | 00'59''57 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''38 | 00'32''90 | 21/10/2017 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day |
Zwetsloot Bram - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'56''45 | 00'53''69 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 02'22''41 | 02'25''09 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'54''61 | 00'53''69 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day |