Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day
RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day
NED Hieronymus
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Becx Kim - 2003 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'35''65 | 00'36''19 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Bogert Valesca - 2001 | 50 Rana | 00'34''10 | 00'34''93 | 22/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'07''74 | 01'06''93 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Brugmans Christel - 2000 | 200 Stile Libero | 02'15''42 | 02'12''55 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'35''94 | 00'34''09 | 22/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'07''77 | 01'08''38 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Englebert Roos - 2002 | 200 Stile Libero | 02'27''26 | 02'17''64 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 800 Stile Libero | 09'55''58 | 09'47''54 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'37''75 | 00'36''89 | 01/07/2018 - Zomerwedstrijd 2018 (Roosendaal, NED) | 100 Farfalla | 01'12''41 | 01'13''75 | 14/01/2018 - Competitie 2 (Vlissingen, NED) |
Ginneken Eva - 1998 | 200 Stile Libero | 02'16''78 | 02'12''20 | 08/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Farfalla | Squalificato | 01'09''05 | 14/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Jong Bibi - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'16''86 | 01'17''36 | 18/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Dordrecht, NED) |
Jong Zoe - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''08 | 00'39''12 | 23/09/2018 - Minjun1 (Roosendaal, NED) |
Jonk Nienke Jytte - 2002 | 800 Stile Libero | 09'06''94 | 09'08''60 | 14/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Rana | 00'35''03 | 00'34''91 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Konings Lieke - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''19 | 00'39''14 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Lienden Felinn - 2006 | 200 Stile Libero (Esordienti A2) | 02'25''88 | 02'31''10 | 07/10/2018 - Competitie Hoofdklasse (Dordrecht, NED) | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 10'39''84 | 11'19''92 | 15/09/2018 - LAC (Roosendaal, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'21''02 | 01'21''16 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Lindenberg Senna - 1999 | 200 Stile Libero | 02'15''31 | 02'12''78 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'11''31 | 01'10''51 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Pellis Suzie - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 03'06''93 | 03'07''30 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'50''37 | 00'56''58 | 13/05/2017 - Nationale Arena Club Meet 2017 (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'40''53 | 01'43''31 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day |
Roovers Wortel Nadja - 1998 | 50 Rana | 00'34''74 | 00'34''30 | 03/12/2017 - Zwemwedstrijd 3 December (Roosendaal, NED) | 100 Farfalla | 01'07''15 | 01'08''27 | 14/01/2018 - Competitie 2 (Vlissingen, NED) | 100 Dorso | 01'07''88 | 01'06''89 | 24/09/2017 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2017 (Eindhoven, NED) |
Vlegels Mirthe - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'24''47 | 02'32''81 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 800 Stile Libero (RAGAZZI) | 10'45''52 | 10'55''15 | 23/12/2017 - LAC 2017-2018 Deel 1 (Terneuzen, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'35''51 | 00'35''62 | 17/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''65 | 01'17''25 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) |
Vriens Kim - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'18''72 | 02'21''98 | 07/10/2018 - Competitie Hoofdklasse (Dordrecht, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'33''83 | 00'34''44 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Wit Melissa - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'38''18 | 02'35''24 | 18/03/2018 - Competitie Regio (deel 4) (Roosendaal, NED) |
Wortel Selene - 1997 | 200 Stile Libero | 02'08''67 | 02'07''53 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'33''33 | 00'32''98 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'06''52 | 01'07''18 | 14/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Akkeren Andy - 1995 | 50 Farfalla | 00'28''56 | 00'28''35 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Beers Niels - 1999 | 200 Rana | 02'39''30 | 02'33''11 | 08/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'27''22 | 00'27''81 | 03/12/2017 - Zwemwedstrijd 3 December (Roosendaal, NED) |
Broere Cedric - 1999 | 100 Stile Libero | 00'52''07 | 00'51''27 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'25''56 | 00'25''54 | 29/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) |
Broere Sebastiaan - 1998 | 100 Stile Libero | 00'56''51 | 00'56''36 | 21/10/2017 - Swim Cup Amsterdam 2017 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'29''49 | 00'28''57 | 21/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Brouwers Levi - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'57''98 | 00'58''30 | 21/10/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''27 | 00'30''53 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) |
De Bruijn Bas - 1994 | 200 Rana | 02'21''12 | 02'19''39 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero | 00'54''65 | 00'53''76 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Englebert Janne - 2001 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'55''63 | 00'54''53 | 01/07/2018 - Zomerwedstrijd 2018 (Roosendaal, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'04''87 | 01'02''22 | 01/07/2018 - Zomerwedstrijd 2018 (Roosendaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''35 | 00'28''17 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 400 Misti (JUNIORES) | 04'53''51 | 04'47''69 | 15/09/2018 - LAC (Roosendaal, NED) |
Heijnemans Wessel - 2003 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'09''33 | 01'08''40 | 23/09/2018 - Minjun1 (Roosendaal, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'36''28 | 02'39''08 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Kammers Lars - 2001 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'58''54 | 00'59''58 | 02/07/2017 - Zomerwedstrijd 2017 (Roosendaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''14 | 00'29''64 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 400 Misti (JUNIORES) | 05'21''55 | 05'18''82 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Lazaroms Sem - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'57''94 | 00'57''10 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'06''97 | 01'08''26 | 23/09/2018 - Minjun1 (Roosendaal, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''56 | 00'30''08 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'11''33 | 05'16''58 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'57''47 | 00'57''10 | 16/09/2018 - Limietwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Lindenberg Wimar - 1996 | 100 Stile Libero | 00'53''22 | 00'53''78 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Vlissingen, NED) |
Loos Hannes - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''82 | 01'13''85 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'21''94 | 01'20''03 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'38''00 | 00'38''58 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) |
Louter Steijn - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'00''93 | 01'01''28 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'08''28 | 01'09''06 | 23/09/2018 - Minjun1 (Roosendaal, NED) | 200 Rana (Esordienti A2) | 02'43''76 | 02'58''55 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Musters Jaro - 1998 | 100 Dorso | 00'58''67 | 00'58''18 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'27''22 | 00'27''06 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Dorso | 00'27''14 | 00'26''43 | 18/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Potters Dion - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'16''82 | 01'17''92 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'37''14 | 00'38''26 | 22/01/2017 - Swimkick Minioren Deel 3 (Roosendaal, NED) | 400 Misti (Esordienti A1) | 06'15''84 | 06'23''53 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Schrier Teun - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'57''29 | 00'58''13 | 01/07/2018 - Zomerwedstrijd 2018 (Roosendaal, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'28''28 | 00'29''28 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'05''97 | 05'15''74 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Trinh Daan - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'55''64 | 00'56''85 | 01/07/2018 - Zomerwedstrijd 2018 (Roosendaal, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'07''42 | 01'05''70 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'50''20 | 02'54''68 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Vlissingen, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'28''78 | 00'29''04 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Breda, NED) | 50 Dorso (CADETTI) | 00'30''52 | 00'30''44 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |