Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Malopolska Liga Dzieci - Memorial Andrzeja Kielbusiewicza (Tarnow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti B2 | |
25 Farfalla | Esordienti B2 | |
25 Farfalla | Esordienti B1 |
Malopolska Liga Dzieci - Memorial Andrzeja Kielbusiewicza (Tarnow, POL)
POL Uks Ps Salwator Krakow
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bajorek Hanna - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'36''03 | 00'39''39 | 18/11/2017 - Puchar Lks Jednosc 32 Przyszowice (Paniowki, POL) | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''35 | 00'39''39 | 18/11/2017 - Puchar Lks Jednosc 32 Przyszowice (Paniowki, POL) |
Bula Maya - 2007 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'19''68 | 01'25''44 | 18/11/2017 - Puchar Lks Jednosc 32 Przyszowice (Paniowki, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'16''78 | 01'24''39 | 11/11/2017 - Zawody Plywackie Z Okazji Swieta Niepodleglosci 13° (Mielec, POL) |
Jalowiecka Gabriela - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'18''24 | 25 Farfalla (Esordienti B2) | 00'16''90 |
Litwa Justyna - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'36''69 | 00'36''80 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'22''89 | 01'23''82 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |
Marciniak Aleksandra - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'33''36 | 00'33''38 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'36''80 | 00'36''73 | 07/10/2018 - International Swim-Cup (Berlin, GER) - 2° Day |
Sawinska Antonina - 2008 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'45''11 | 00'49''82 | 18/11/2017 - Puchar Lks Jednosc 32 Przyszowice (Paniowki, POL) | 25 Farfalla (Esordienti B2) | 00'19''62 |
Wasowicz Izabela - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'34''32 | 00'35''76 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'40''48 | 00'42''74 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cebula Karol - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti B2) | 02'47''36 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'24''07 | 01'28''06 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'37''61 | 00'39''60 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |
Chabasiewicz Jakub - 2007 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'33''76 | 01'36''21 | 02/06/2018 - Mistrzostwa Mlodzikow Wojewodztwa Malopolskiego (Bochnia, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'27''09 | 01'32''28 | 07/10/2018 - International Swim-Cup (Berlin, GER) - 2° Day |
Czarny Radoslaw - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'41''91 | 00'41''45 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 25 Farfalla (Esordienti B1) | 00'17''74 |
Olszewski Maciej - 2007 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'21''09 | 01'26''28 | 07/04/2018 - VII Mityng Plywacki Szukamy Talentow Im. Romana Banducha (Herby, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'36''55 | 00'36''94 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |
Pyrcioch Mikolaj - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'33''05 | 00'33''40 | 20/10/2018 - I Sadecki Mityng Plywacki Plywanie Z Mistrzem (Nowy Sacz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'41''89 | 00'42''34 | 08/04/2018 - Malopolska Liga Dzieci (Nowy Sacz, POL) |
Sawinski Wojciech - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'37''43 | 00'38''45 | 21/04/2018 - XIII Zawody O Puchar Rycerza Kmity (Zabierzow, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'45''74 | 00'42''90 | 22/04/2018 - XIII Zawody O Puchar Rycerza Kmity (Zabierzow, POL) - 3° Day | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'41''21 | 00'42''90 | 22/04/2018 - XIII Zawody O Puchar Rycerza Kmity (Zabierzow, POL) - 3° Day |