Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Clubkampioenschap Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | CADETTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES |
Clubkampioenschap Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day
NED Oceanus
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Fokkema Hannah - 2008 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''83 | 00'51''56 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A) | 00'49''92 |
Lopes Soraya - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'50''60 | 01'00''18 | 18/02/2018 - Lenie Van Der Meer Bokaal (Aalsmeer, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 01'08''22 | 05/11/2017 - Clubkampioenschappen Oceanus (Aalsmeer, NED) - 2° Day |
Schipper Elise - 2008 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''01 | 00'43''31 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A) | 00'50''38 | 00'51''36 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Vasilyeva Yana - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'58''00 | 14/10/2018 - Swimkick-Minioren Deel 1 (Aalsmeer, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 01'00''36 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Elbaz Aaronn - 2009 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'52''07 | 00'57''65 | 18/02/2018 - Lenie Van Der Meer Bokaal (Aalsmeer, NED) | 50 Rana (Esordienti C) | 00'55''26 | 00'59''13 | 25/03/2018 - Limietwedstrijd Het Y (Amsterdam, NED) |
Kleijn Stijn - 2007 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'43''34 | 00'47''03 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B) | 00'46''42 | 00'46''91 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Latunij Otis - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'49''73 | 00'57''62 | 05/11/2017 - Clubkampioenschappen Oceanus (Aalsmeer, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B) | 00'50''03 | 00'58''59 | 05/11/2017 - Clubkampioenschappen Oceanus (Aalsmeer, NED) - 2° Day |
Salm Floris - 2007 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'43''01 | 00'44''60 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B) | 00'49''84 | 00'53''00 | 26/11/2017 - Ck Het Y (Amsterdam, NED) - 2° Day |