Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED)
Societá |
---|
NED Dbd |
NED Hydra |
NED Lutra |
NED PSV Eindhoven |
NED Swnz (sg) |
NED Thalassa |
NED Vz&Pc Nautilus |
NED Vzv Njord |
NED Zpc Nederweert |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | Esordienti A Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Finale | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | RAGAZZI Finale | |
100 Misti | Esordienti A1 Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | RAGAZZI Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | Esordienti A Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale |
Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED)
NED PSV Eindhoven
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Alize Claire - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 01'15''96 | 01'17''22 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'34''19 | 05'58''09 | 21/10/2017 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'25''86 | 01'28''11 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'34''12 | 01'31''35 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Damen Daphne - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''40 | 00'33''56 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'42''49 | 00'40''42 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'26''14 | 03'23''23 | 05/02/2017 - Junioren Jeugd Senioren Deel 3 (Veldhoven, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'29''24 | 01'28''03 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) |
Damen Serina - 2001 | 50 Stile Libero | 00'28''21 | 00'28''92 | 16/10/2016 - Merwestein Zwemgala 2016 (Merwestein, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'11''28 | 01'14''45 | 14/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Misti | 02'37''53 | 02'34''95 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Misti (Finale) | 01'11''55 | 01'10''95 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Franssen Hannah - 2002 | 50 Stile Libero | 00'30''80 | 00'29''18 | 03/12/2016 - Martinez Cup 2016 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'19''14 | 01'11''29 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 200 Misti | 02'41''96 | 02'40''92 | 15/10/2016 - Merwestein Zwemgala 2016 (Merwestein, NED) - 1° Day | 100 Misti (Finale) | 01'15''89 | 01'13''38 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Hamelink Eliza - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 01'06''49 | 01'06''75 | 29/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 1° Day | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'03''39 | 05'41''12 | 05/11/2017 - Junioren Jeugd Senioren Circuit 2 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'20''47 | 01'21''45 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'40''73 | 00'39''43 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Hendriks Sterre - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''27 | 00'26''83 | 01/07/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'35''42 | 00'33''82 | 01/07/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'08''15 | 01'07''79 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Joling Liselotte - 1975 | 50 Stile Libero | 00'30''67 | 00'30''56 | 05/11/2017 - Zuidelijke Cirkel Deel 5 (Veldhoven, NED) | 100 Stile Libero (Finale) | 01'06''90 | 01'06''53 | 16/09/2017 - Nederlandse Masters Club Meet (Barneveld, NED) | 400 Stile Libero | 04'48''28 | 04'46''66 | 20/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'17''87 | 01'18''17 | 15/09/2018 - NMCM (Alphen, NED) |
Ketting Floor - 2001 | 50 Stile Libero | 00'29''70 | 00'28''57 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 50 Rana | 00'38''26 | 00'37''02 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 200 Misti | 02'39''57 | 02'36''28 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 100 Misti (Finale) | 01'14''05 | 01'12''98 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Kok Jasmijn - 2001 | 50 Stile Libero | 00'29''86 | 00'28''61 | 18/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'17''06 | 01'14''53 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) | 200 Misti | 02'36''87 | 100 Misti (Finale) | 01'13''12 | 01'12''98 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) |
Lueb Aniek - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''97 | 00'37''66 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'53''82 | 00'52''14 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'33''18 | 04'03''75 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Veldhoven (Veldhoven, NED) | 100 Misti (Esordienti A1 Finale) | 01'37''26 | 01'48''52 | 14/01/2018 - Regio Competitie Deel 2 (Eindhoven, NED) |
Lukken Sanne - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'14''67 | 01'12''85 | 21/04/2018 - Finaleronde Hoofdklasse Para-Zwemcompetitie (Amsterdam, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'39''62 | 02'41''08 | 13/01/2018 - Hoofdklasse Competitie Deel 2 (Eindhoven, NED) | 100 Misti (JUNIORES Finale) | 01'12''39 | 01'15''78 | 05/11/2017 - Junioren, Jeugd En Senioren 2 (tu Bad) (Eindhoven, NED) |
Meijden Isa - 2002 | 50 Stile Libero | 00'29''23 | 00'28''65 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'17''26 | 01'11''58 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Misti | 02'43''23 | 02'38''28 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 100 Misti (Finale) | 01'15''85 | 01'13''13 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Sande Julia - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''67 | 00'36''92 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Veldhoven (Veldhoven, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''67 | 00'45''68 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'06''68 | 03'06''87 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'27''91 | 01'30''81 | 05/11/2017 - Junioren Jeugd Senioren Circuit 2 (Eindhoven, NED) |
Stupers Nienke - 2005 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'28''75 | 01'25''54 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Veldhoven (Veldhoven, NED) |
Veer Iris - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''93 | 00'32''86 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''36 | 00'44''81 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'11''41 | 03'07''77 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'25''85 | 01'25''90 | 01/10/2017 - Zwemcompetitie Regio Oost Deel 1 (Nijmegen, NED) |
Verhouden Amy - 2001 | 100 Stile Libero (Finale) | 01'00''40 | 01'00''61 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 400 Stile Libero | 04'46''33 | 04'50''43 | 11/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Rana | 00'37''36 | 00'37''10 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Vos Myrthe - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 01'14''07 | 01'31''36 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'51''56 | 07'47''32 | 22/01/2017 - Swimkick Minioren Deel 3 (Roosendaal, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'30''16 | 01'33''03 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'49''24 | 00'46''62 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beric Luka - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'18''22 | 01'16''06 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 100 Dorso (Esordienti A Finale) | 01'29''04 | 01'23''70 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'03''08 | 03'09''64 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'38''16 | 00'39''53 | 26/11/2017 - Regionale Minioren Club Meet 2017 (Oosterhout, NED) |
Handa Mannnan - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''67 | 00'44''11 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI Finale) | 01'29''19 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'09''78 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''26 |
Hemert Johannes - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'21''85 | 01'24''67 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'47''43 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'17''84 |
Kourzanov Arseny Leon - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''92 | 01'03''38 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''35 | 00'35''10 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'38''72 | 02'44''42 | 11/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'15''92 | 01'17''69 | 03/12/2017 - Limietwedstrijd (Tilburg, NED) |
Liebers Timo - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'33''80 | 00'33''50 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Veldhoven (Veldhoven, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''35 | 00'33''05 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'44''99 | 02'50''36 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'16''18 | 01'17''49 | 01/10/2017 - Zwemcompetitie Regio Oost Deel 1 (Nijmegen, NED) |
Matla Milco - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'18''95 | 01'17''28 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'38''83 | 00'39''28 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 03'10''64 | 03'13''66 | 10/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti A Finale) | 01'31''77 | 01'27''46 | 27/10/2018 - Limietwedstrijd Deel 2 (Barneveld, NED) |
Meer Noel - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'04''25 | 01'02''44 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'31''76 | 00'31''66 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'45''57 | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'12''20 |
Meijll Rico - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'11''61 | 01'09''96 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'30''21 | 01'29''31 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 02'56''47 | 03'22''37 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti (Esordienti A Finale) | 01'20''49 | 01'34''78 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Topfer Alexander - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''64 | 01'13''63 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 200 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 03'11''66 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'39''43 | 02'15''10 | 18/12/2016 - Swimkick Minioren 2 (Veldhoven, NED) |
Vissers Koen - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'00''48 | 01'00''26 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'26''70 | 01'25''44 | 07/10/2018 - BC Competitie Deel 1 (Eindhoven, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'34''60 | 02'41''37 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'13''73 | 01'14''83 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Wasser Yuri - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''89 | 01'02''86 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''41 | 00'32''41 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'35''07 | 02'43''43 | 04/02/2018 - Competitie (Regio Deel 3) (Roosendaal, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'12''80 | 01'15''36 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |