1 | Moze Matija | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'02''40 | 707 | | | |
50m 29.31 (29.31) 100m 1:02.40 (33.09) [1:02.40] |
2 | Steharnik Dejan | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'04''12 | 652 | | | |
50m 29.92 (29.92) 100m 1:04.12 (34.20) [1:04.12] |
3 | Medvesek Gal | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'07''10 | 569 | | | |
50m 31.31 (31.31) 100m 1:07.10 (35.79) [1:07.10] |
4 | Gusel Tadej | 2000 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 01'07''99 | 547 | | | |
50m 32.22 (32.22) 100m 1:07.99 (35.77) [1:07.99] |
5 | Fajon Nej | 2002 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'08''14 | 543 | | | |
50m 32.52 (32.52) 100m 1:08.14 (35.62) [1:08.14] |
6 | Kelaidis Luka | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'09''94 | 502 | | | |
50m 33.23 (33.23) 100m 1:09.94 (36.71) [1:09.94] |
7 | Vodenik Jan | 2003 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 01'10''09 | 499 | | | |
50m 33.01 (33.01) 100m 1:10.09 (37.08) [1:10.09] |
8 | Zupanec Ales | 2000 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'10''23 | 496 | | | |
50m 33.81 (33.81) 100m 1:10.23 (36.42) [1:10.23] |
9 | Mager Klemen | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'10''57 | 489 | | | |
50m 33.13 (33.13) 100m 1:10.57 (37.44) [1:10.57] |
10 | Grilc Gregor | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'11''17 | 477 | | | |
50m 33.68 (33.68) 100m 1:11.17 (37.49) [1:11.17] |
11 | Koros Anze | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'11''38 | 472 | | | |
50m 33.27 (33.27) 100m 1:11.38 (38.11) [1:11.38] |
12 | Vintar Miha | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'11''51 | 470 | | | |
50m 34.00 (34.00) 100m 1:11.51 (37.51) [1:11.51] |
13 | Knez Ozbej | 2004 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'11''76 | 465 | | | |
50m 34.02 (34.02) 100m 1:11.76 (37.74) [1:11.76] |
14 | Cirovic Filip | 2004 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 01'12''08 | 459 | | | |
50m 33.85 (33.85) 100m 1:12.08 (38.23) [1:12.08] |
15 | Nahtigal Benjamin | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'12''52 | 450 | | | |
50m 34.73 (34.73) 100m 1:12.52 (37.79) [1:12.52] |
16 | Ocvirk Nik | 2003 | SLO Drustvo Vodnih Sportov Posejdon Celje | 01'12''71 | 447 | | | |
50m 34.04 (34.04) 100m 1:12.71 (38.67) [1:12.71] |
17 | Jelen Nejc | 2001 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 01'13''05 | 441 | | | |
50m 34.37 (34.37) 100m 1:13.05 (38.68) [1:13.05] |
18 | Celik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'13''14 | 439 | | | |
50m 34.13 (34.13) 100m 1:13.14 (39.01) [1:13.14] |
19 | Roter Matic | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'19''72 | 339 | | | |
50m 37.67 (37.67) 100m 1:19.72 (42.05) [1:19.72] |
20 | Klepec Vabic Rok | 2004 | SLO Plavalno Drustvo Maribor | 01'21''37 | 319 | | | |
50m 38.43 (38.43) 100m 1:21.37 (42.94) [1:21.37] |