Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren Jeugd Deel 2 (Oss, NED)
Societá |
---|
BEL Zwemclub De Dolfijnen Asse-Ternat |
NED De Gelenberg |
NED De Meer |
NED Olympia |
NED Sg Bommelerwaard |
NED Tzc Vahalis |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | Esordienti A Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A Finale | |
100 Misti | RAGAZZI Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | Esordienti A1 Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | RAGAZZI Finale |
Junioren Jeugd Deel 2 (Oss, NED)
NED Olympia
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Est Noah - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'42''95 | 00'45''38 | 02/06/2018 - Club Kampioenschap Z.c.'90 (Culemborg, NED) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'45''22 | 01'53''25 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'52''48 | 00'55''26 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) |
Haan Joyce - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'42''05 | 00'43''91 | 17/02/2018 - Sprint Deel 3 (Geldermalsen, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'49''21 | 01'50''81 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'56''74 | 00'55''04 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) |
Maurik Emmy - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'38''92 | 00'44''46 | 10/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Geldermalsen, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''20 | 00'49''04 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'37''94 | 03'45''83 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) |
Peterse Lysanne - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'43''46 | 00'41''77 | 17/03/2018 - NZC Deel 4 (Rhenen, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 01'33''61 | 01'31''02 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 07'14''22 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'52''55 | 00'52''64 | 17/03/2018 - NZC Deel 4 (Rhenen, NED) |
Sandwijk Dewy - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'40''71 | 00'43''12 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'56''90 | 01'01''89 | 17/02/2018 - Sprint Deel 3 (Geldermalsen, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'57''35 | 04'22''78 | 07/10/2017 - Swimkick Minioren Circuit Deel 1 (Kerkdriel, NED) | 100 Misti (Esordienti A1 Finale) | 01'48''23 | 01'51''08 | 03/11/2018 - Medaillewedstrijd 2018 (Nijmegen, NED) |
Scheurwater Anne - 2001 | 400 Stile Libero | 06'17''78 | 100 Dorso | 01'41''83 | 01'37''95 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie B-Klasse Deel 1 (Doetinchem, NED) |
Straaten Yentl - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'36''04 | 00'36''76 | 13/01/2018 - Nat. Zwemcomp. Deel 2 Regio 3° Klasse (Geldermalsen, NED) | 100 Stile Libero (JUNIORES Finale) | 01'20''67 | 01'23''05 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 06'31''70 | 07'01''62 | 04/11/2017 - JJS Circuit Deel 2 (Culemborg, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'40''55 | 01'38''60 | 13/01/2018 - Nat. Zwemcomp. Deel 2 Regio 3° Klasse (Geldermalsen, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'49''59 | 00'52''54 | 25/03/2018 - JJS-Deel 4 (Culemborg, NED) |
Taal Jasmine - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'42''73 | 00'46''02 | 17/03/2018 - NZC Deel 4 (Rhenen, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 01'56''49 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'51''84 | 00'49''42 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) |
Wielen Elise - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'40''16 | 00'39''23 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A1 Finale) | 01'37''76 | 01'30''77 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'58''34 | 06'52''62 | 10/06/2018 - Gelderse Minioren Finales (Vaassen, NED) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'48''31 | 00'47''97 | 08/04/2018 - Gelderse Minioren Sprintkampioenschappen 2018 (Doetinchem, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'54''81 | 01'50''85 | 10/03/2018 - Swimkick Minioren Circuit Deel 3 (Kerkdriel, NED) |
Wijck Emma - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'34''53 | 00'33''74 | 17/06/2018 - Gelderse B-Kampioenschappen 2018 (Vaassen, NED) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'26''96 | 01'27''95 | 21/04/2018 - Nzc Deel 5 (Baarn, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'44''82 | 00'43''84 | 13/01/2018 - Nat. Zwemcomp. Deel 2 Regio 3° Klasse (Geldermalsen, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'12''39 | 03'08''63 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 100 Misti (JUNIORES Finale) | 01'28''11 | 01'25''62 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Brekelmans Mathijs - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'23''80 | 01'27''24 | 17/03/2018 - NZC Deel 4 (Rhenen, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''66 | 00'43''29 | 15/04/2018 - Sprint Deel 4 (Oss, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'50''91 | 00'50''31 | 17/02/2018 - Sprint Deel 3 (Geldermalsen, NED) |
Grieser Wouter - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'13''59 | 01'15''56 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'41''08 | 00'42''22 | 15/04/2018 - Sprint Deel 4 (Oss, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 03'34''98 | 04/11/2017 - JJS Circuit Deel 2 (Culemborg, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'39''73 | 00'40''62 | 17/02/2018 - Sprint Deel 3 (Geldermalsen, NED) |
Jonkers Angelo - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'39''66 | 01'36''23 | 27/01/2018 - Swimkick Minioren Circuit Deel 2 (Kerkdriel, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'54''21 | 03'55''49 | 10/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Geldermalsen, NED) | 100 Misti (Esordienti A Finale) | 01'46''92 | 01'49''25 | 13/01/2018 - Nat. Zwemcomp. Deel 2 Regio 3° Klasse (Geldermalsen, NED) |
Kers Milan - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'22''90 | 01'26''38 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'43''75 | 00'42''08 | 10/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Geldermalsen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A Finale) | 01'31''88 | 01'29''85 | 02/06/2018 - Club Kampioenschap Z.c.'90 (Culemborg, NED) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'15''41 | 03'06''58 | 06/10/2018 - NZC Landelijk C-Klasse Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'50''02 | 00'50''92 | 09/12/2017 - Min-Jun Deel 2 (Geldermalsen, NED) |
Uebersezig Jore - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'18''26 | 01'19''54 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'44''98 | 01'59''54 | 09/12/2017 - Min-Jun Deel 2 (Geldermalsen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'44''31 | 00'45''15 | 17/02/2018 - Sprint Deel 3 (Geldermalsen, NED) |
Uebersezig Toby - 2003 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''80 | 01'09''44 | 22/09/2018 - Mj Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'27''57 | 01'32''88 | 21/01/2018 - JJS Circuit Deel 3 (Culemborg, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''85 | 00'36''45 | 17/02/2018 - Sprint Deel 3 (Geldermalsen, NED) |
Waal Kevin - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'16''82 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'32''54 | 01'38''20 | 30/09/2017 - Nationale Zwem Competitie Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'40''11 | 00'42''67 | 25/03/2018 - JJS-Deel 4 (Culemborg, NED) |
Zeijlmans Van Emmichoven Oscar - 2000 | 100 Stile Libero | 01'06''58 | 01'05''95 | 17/03/2018 - NZC Deel 4 (Doetinchem, NED) | 50 Dorso | 00'36''10 | 00'35''67 | 06/10/2018 - NZC Landelijk C-Klasse Deel 1 (Culemborg, NED) | 50 Farfalla | 00'31''35 | 00'32''31 | 04/11/2017 - JJS Circuit Deel 2 (Culemborg, NED) | 200 Misti | 02'51''22 | 02'51''37 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) | 100 Misti (Finale) | 01'16''49 | 01'14''96 | 20/10/2018 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Culemborg, NED) |