Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren Jeugd Deel 2 (Hoofddorp, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 Finale | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | JUNIORES Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | Esordienti A Finale | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | RAGAZZI Finale | |
100 Misti | Esordienti A1 Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | RAGAZZI Finale | |
100 Misti | Esordienti A Finale |
Junioren Jeugd Deel 2 (Hoofddorp, NED)
NED Zpch
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Amundsen Meike - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''60 | 00'32''03 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'45''13 | 00'44''89 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day |
Boer Pien - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''54 | 00'32''29 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'28''66 | 01'30''36 | 18/03/2018 - Nzc Deel 4_20180318 (Hoofddorp, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'29''12 | 01'29''98 | 11/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Aalsmeer, NED) |
Brouwer Sophie - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''40 | 00'42''28 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'27''36 | 01'26''37 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'51''94 | 02'58''88 | 21/10/2018 - Jeugdjunioren Hoofddorp (Hoofddorp, NED) | 100 Misti (RAGAZZI Finale) | 01'19''31 | 01'32''47 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Circuit Deel II (Hoofddorp, NED) |
De Jong Alysha - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''68 | 00'30''79 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Circuit Deel II (Hoofddorp, NED) | 100 Stile Libero (JUNIORES Finale) | 01'05''18 | 01'04''11 | 21/10/2018 - Jeugdjunioren Hoofddorp (Hoofddorp, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'50''29 | 05'00''76 | 18/03/2018 - Nzc Deel 4_20180318 (Hoofddorp, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'15''24 | 01'16''81 | 01/10/2017 - A/B Competitie Ronde 1 (Leiden, NED) |
Spreeuw Robin - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''21 | 00'31''09 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 01'05''09 | 01'07''51 | 18/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb Dl2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'02''86 | 05'15''03 | 18/03/2018 - Nzc Deel 4_20180318 (Hoofddorp, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''57 | 00'40''71 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |
Vastenhout Willemijn - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''85 | 00'37''77 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Hoofddorp, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''10 | 00'52''58 | 14/01/2018 - Verenigingscompetitie A-B Klasse (Sassenheim, NED) |
Wilmink Lobke - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'31''97 | 00'32''93 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'40''33 | 00'39''55 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day |
Zwinkels Kim - 2003 | 100 Stile Libero (JUNIORES Finale) | 01'02''91 | 01'01''64 | 18/03/2018 - Nzc Deel 4_20180318 (Hoofddorp, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'39''23 | 04'44''49 | 26/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'10''18 | 01'09''02 | 15/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
De Heij Remco - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'03''12 | 01'03''42 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'22''39 | 01'24''04 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'34''93 | 02'40''53 | 16/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 1° Day |
Deenen Ruben - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'18''61 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'43''29 | 01'47''51 | 07/10/2018 - AB Competitie Deel 1 (Leiden, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''91 |
Vaart Kas - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'34''25 | 100 Dorso (JUNIORES Finale) | 01'13''94 | 01'11''62 | 07/10/2018 - AB Competitie Deel 1 (Leiden, NED) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'35''47 | 02'33''02 | 18/03/2018 - Nzc Deel 4_20180318 (Hoofddorp, NED) |
Vastenhout Thomas - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''23 | 00'33''61 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''27 | 00'29''85 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'27''99 | 02'26''59 | 21/10/2018 - Jeugdjunioren Hoofddorp (Hoofddorp, NED) | 100 Misti (JUNIORES Finale) | 01'08''99 | 01'08''23 | 19/05/2018 - Vallei Sprint Bokaal (Veenendaal, NED) |