Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Eindhoven, NED)
Societá |
---|
NED Aegir |
NED Tempo Valkenswaard |
NED Vz&Pv De Dommelbaarzen |
NED Z&Pv Nuenen |
NED Zeester-Meerval |
NED Zpc De Rog Weert |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 Finale | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | RAGAZZI Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | Esordienti A Finale | |
100 Misti | Esordienti A1 Finale | |
100 Misti | JUNIORES Finale | |
100 Misti | ASSOLUTI Finale | |
100 Misti | RAGAZZI Finale |
Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Eindhoven, NED)
NED Tempo Valkenswaard
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Begue Miya - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''95 | 00'35''17 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 06'18''52 | 06'38''84 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Stein, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''07 | 00'47''86 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) |
Boxtel Gaby - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''25 | 00'30''85 | 23/04/2017 - Oranje-Limietwedstrijd 2017 (Guido Cup Deel 3) (Budel, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'42''99 | 00'43''66 | 26/11/2017 - Guido Cup Deel 1 (Budel, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'56''65 | 03'00''37 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) | 100 Misti (JUNIORES Finale) | 01'19''90 | 01'20''99 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Deurne, NED) |
Braken Dana - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'37''48 | 00'41''77 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 00'52''79 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetie Deel 2 (Boxtel, NED) |
Damme Lieke - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'34''65 | 00'33''53 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''24 | 00'45''67 | 24/06/2018 - Klassement Deel 5 (Veghel, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'04''20 | 03'05''60 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) |
Gerritsen Jill - 2005 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''97 | 00'33''84 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI Finale) | 01'15''10 | 01'14''32 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'58''77 | 06'13''29 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 2 (Budel, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''09 | 00'45''21 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Goossens Dana - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'42''77 | 00'43''68 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'55''34 | 00'55''54 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 3 (Budel, NED) |
Heijden Yanna - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''20 | 00'30''44 | 06/05/2018 - Klassement Deel 4 (Uden, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'26''43 | 05'16''59 | 24/06/2018 - Klassement Deel 5 (Veghel, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'42''79 | 00'42''13 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Meuleman Evi - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'33''06 | 00'31''50 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'40''62 | 00'38''15 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 03'00''69 | 02'54''50 | 04/02/2018 - Landelijke C Competitie Deel 3 (Valkenswaard, NED) |
Putman Danique - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'37''18 | 00'38''48 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'47''20 | 00'53''97 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetie Deel 2 (Boxtel, NED) |
Slegers Janne - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''91 | 00'27''94 | 16/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES Finale) | 01'03''82 | 01'01''30 | 12/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'15''48 | 04'58''90 | 11/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'37''64 | 00'37''00 | 24/06/2018 - Klassement Deel 5 (Veghel, NED) |
Spit Nina - 2001 | 50 Stile Libero | 00'29''31 | 00'28''75 | 06/05/2018 - Klassement Deel 4 (Uden, NED) | 50 Rana | 00'39''74 | 00'38''39 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Begue Matis - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'34''13 | 00'35''63 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI Finale) | 01'14''15 | 01'18''34 | 25/03/2018 - Junioren Jeugd En Ouder Deel 4 (Echt, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'43''82 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''82 | 00'32''02 | 27/01/2018 - Minioren Junioren 2 (Valkenburg Aan De Geul, NED) |
Compen Max - 2000 | 100 Stile Libero | 01'01''78 | 00'57''34 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'31''05 | 00'29''61 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 200 Misti | 02'39''45 | 02'30''26 | 11/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Misti (Finale) | 01'10''29 | 01'05''54 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Doreleijers Djep - 2000 | 100 Stile Libero | 01'00''73 | 00'59''63 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso (Finale) | 01'07''83 | 01'09''72 | 17/12/2017 - CK (Eersel, NED) - 2° Day | 200 Dorso | 02'24''23 | 02'27''41 | 18/03/2018 - Landelijke Competitie C Klasse Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 50 Farfalla | Squalificato | 00'30''20 | 28/10/2018 - Limietwedstrijd 2 (Tilburg, NED) |
Doreleijers Zenn - 2002 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'00''76 | 00'59''56 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (JUNIORES Finale) | 01'15''35 | 01'13''41 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'42''06 | 03'08''37 | 11/12/2016 - Junioren Jeugd Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''32 | 00'33''18 | 15/04/2018 - Klassement Deel 3 (Gemert, NED) |
Grootel Lars - 2005 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''66 | 00'43''47 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''35 | 00'51''90 | 23/04/2017 - Oranje-Limietwedstrijd 2017 (Guido Cup Deel 3) (Budel, NED) |
Hungens Cas - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'34''69 | 00'35''86 | 30/09/2018 - Klassement1 (Veghel, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI Finale) | 01'14''67 | 01'18''37 | 01/10/2017 - Nationale Zwemcompetitie Landelijk Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'49''22 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''18 | 00'34''29 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Kruijsdijk Sjors - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''63 | 00'31''14 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Dorso (JUNIORES Finale) | 01'13''17 | 01'09''13 | 08/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'39''11 | 02'32''40 | 18/03/2018 - Landelijke Competitie C Klasse Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''51 | 00'30''88 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Smits Daan - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'35''07 | 00'37''93 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI Finale) | 01'14''36 | 01'17''56 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'41''54 | 02'49''11 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 2 (Budel, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''65 | 00'35''17 | 15/04/2018 - Klassement Deel 3 (Gemert, NED) |
Smits Luuk - 2000 | 100 Stile Libero | 00'55''63 | 00'55''94 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso (Finale) | 01'02''04 | 00'59''81 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day | 200 Dorso | 02'17''11 | 02'14''55 | 16/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'26''71 | 00'26''62 | 28/10/2018 - Limietwedstrijd 2 (Tilburg, NED) |