Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Junioren Jeugdcircuit Ronde 2 (Alkmaar, NED)
Societá |
---|
NED Aquarius |
NED Aquawaard |
NED Daw |
NED De Ham |
NED De Reuring |
NED Ed-Vo |
NED Hpc |
NED Kzc |
NED Msv-Zeemacht |
NED Oeza |
NED Wz'pc Purmerend |
NED Zv De Zaan |
NED Zv Haerlem |
NED Zwemvereniging Hoorn |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | JUNIORES |
Junioren Jeugdcircuit Ronde 2 (Alkmaar, NED)
NED Hpc
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boogaard Elisa - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'43''19 | 00'45''38 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Hilversum, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'58''07 | 00'57''24 | 07/10/2018 - Nzc Deel 1 (Mijdrecht, NED) |
Bouwman Anna Fleur - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 00'52''69 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Deel 2 (Alkmaar, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | Squalificato |
Greuter Jente - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'40''06 | 00'44''88 | 11/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Zaandam (Zaandam, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'53''46 | 00'56''73 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) |
Gulik Yda Lynn - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'41''24 | 00'46''63 | 11/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Zaandam (Zaandam, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'53''72 | 00'59''23 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Hilversum, NED) |
Hennequin Roos - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''04 | 00'35''01 | 07/10/2018 - Nzc Deel 1 (Mijdrecht, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'40''85 | 01'44''94 | 09/06/2018 - Miniorenfinales Nh (Zaandam, NED) - 1° Day |
Kofman Moise - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'37''45 | 00'40''54 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'50''69 | 00'58''64 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Deel 2 (Alkmaar, NED) |
Ravesteijn Roos - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'36''03 | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'42''16 | 01'41''21 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Huizen, NED) |
Van Munster Fien - 2004 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'48''10 | 00'46''40 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Deel 2 (Alkmaar, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'13''88 | 03'17''49 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd Deel 1 (Alkmaar, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Foreman Ben - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'33''63 | 01'34''14 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'39''72 | 01'51''22 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) |
Foreman Jake - 2005 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'50''96 | 00'52''78 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'37''51 | 04'00''41 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd Deel 1 (Alkmaar, NED) |
Haitsma Lucas - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'44''08 | 50 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato |
Hill Patryk - 2003 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'45''88 | 00'45''74 | 11/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 Zaandam (Zaandam, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 03'24''83 | 21/10/2018 - Junioren Jeugd Deel 1 (Purmerend, NED) |
Krijger Reinoud - 2005 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'31''84 | 01'32''63 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'49''46 |
Meij Lorenzo - 2003 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'39''31 | 00'38''32 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'58''82 |
Terpstra Matthijs - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | Squalificato | 00'53''80 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'54''81 | 01'00''06 | 10/12/2017 - Minioren-Junioren Deel 2 Zaandam (Zaandam, NED) |
Vries Twan - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'37''25 | 00'35''80 | 07/10/2018 - Nzc Deel 1 (Mijdrecht, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'46''78 | 02'51''41 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd Deel 2 (Alkmaar, NED) |