Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Verenigingscompetitie Deel 1 (Wassenaar, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | CADETTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | CADETTI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Verenigingscompetitie Deel 1 (Wassenaar, NED)
NED Feijenoord Albion Zwemclub
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
De Groot Fenna - 1997 | 200 Stile Libero | 02'15''62 | 100 Rana | 01'17''93 | 01'18''87 | 01/10/2017 - Verenigingscompetitie Deel 1 (Delft, NED) | 100 Misti | 01'09''73 | 01'10''97 | 21/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 3° Day |
Dekker Anne - 1996 | 100 Rana | Squalificato | ||
Dinkelberg Marije - 1997 | 200 Stile Libero | 02'13''49 | 02'11''61 | 04/11/2016 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 50 Dorso | 00'32''92 | 100 Misti | 01'10''26 |
Giele Tessa - 2002 | 100 Dorso (CADETTI) | 01'08''87 | 01'06''82 | 25/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 200 Rana (CADETTI) | 02'50''93 | 03'00''58 | 01/10/2017 - Verenigingscompetitie Deel 1 (Delft, NED) | 100 Dorso | 01'08''02 | 01'06''82 | 25/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Gomes Delgado Eloisa - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''47 | 00'36''48 | 17/02/2018 - Rw Competitie Deel 4 Poule C (Papendrecht, NED) | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'58''82 | 02'59''87 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule C (Alblasserdam, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'31''91 | 01'33''86 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule C (Alblasserdam, NED) |
Gomes Delgado Jazz Lynn - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''56 | 00'38''23 | 17/02/2018 - Rw Competitie Deel 4 Poule C (Papendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'36''38 | 01'37''67 | 21/04/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 5 (Sliedrecht, NED) |
Heijdra Liv - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''71 | 00'33''78 | 21/04/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 5 (Sliedrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'22''97 | 01'23''04 | 18/02/2018 - Speedo Jaargangwedstrijden 2018 (Leiden, NED) - 2° Day |
Kesteren Marit - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'41''88 | 00'46''50 | 27/01/2018 - Swimkick - Minioren Deel 2 (Barendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'48''28 | 01'48''85 | 10/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Kesteren Sanne - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'11''02 | 03'10''17 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'17''81 | 03'19''96 | 22/10/2017 - Gmpv Deel 2 (Papendrecht, NED) |
Kruger Elisabeth - 2005 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'39''33 | 02'57''21 | 04/11/2017 - Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'37''71 | 01'40''86 | 06/01/2018 - Pandl (Zwijndrecht, NED) |
Lijster Hieke - 2002 | 100 Dorso (CADETTI) | 01'15''75 | 01'14''69 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Ridderkerk, NED) | 200 Rana (CADETTI) | 03'14''02 | 03'03''59 | 17/03/2018 - Nationale Zwem Competitie Deel 4 ('S-Gravenzande, NED) |
Lobberegt Asha - 2005 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'18''22 | 02'19''34 | 07/07/2018 - Limietwedstrijd Just Be Ready (Kampen, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'25''50 | 01'24''85 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'04''53 | 01'04''41 | 30/09/2018 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2018 (Eindhoven, NED) |
Maes Isa - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'43''56 | 02'51''14 | 18/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'16''03 | 01'20''38 | 10/02/2018 - Minioren - Junioren Circuit Deel 3 (Barendrecht, NED) |
Meijer Annemarie - 1999 | 200 Stile Libero | 02'10''40 | 02'11''48 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Dorso | 00'34''08 | 00'36''62 | 03/01/2018 - Sprint Clubkampioenschappen (Hoogvliet, NED) | 100 Rana | 01'16''16 | 01'14''61 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'09''24 | 01'10''78 | 01/10/2017 - Verenigingscompetitie Deel 1 (Delft, NED) |
Mendes Barbosa Nilce - 1998 | 100 Misti | 01'15''63 | 01'13''25 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule C (Alblasserdam, NED) |
Romijn Cassandra - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'05''80 | 03'23''60 | 04/11/2017 - Ijsselcup (Nieuwerkerk Ad Ijssel, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | Squalificato | 01'53''60 | 28/04/2018 - Min-Jun-Jeugd-Sen (Papendrecht, NED) |
Roosendaal Nynke - 2005 | 100 Dorso (CADETTI) | 01'27''97 | 01'28''87 | 17/02/2018 - Rw Competitie Deel 4 Poule C (Papendrecht, NED) | 200 Rana (CADETTI) | 03'29''99 |
Van Den Beukel Jacoline - 1991 | 50 Dorso | 00'36''79 | 00'35''69 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule B (Papendrecht, NED) | 100 Rana | 01'37''10 | 01'37''52 | 15/04/2018 - Niveauwedstrijd Deel 4 (Den Haag, NED) |
Zant Britt - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'47''62 | 02'56''25 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Ridderkerk, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'21''47 | 01'25''70 | 03/03/2018 - 3-Kamp Kdp (Ridderkerk, NED) |
Zant Julie - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'04''01 | 03'17''11 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'44''91 | 01'45''94 | 03/02/2018 - Nationale Zwem Competitie Deel 3 ('S-Gravenzande, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boekestijn Michael - 2001 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'05''12 | 01'04''86 | 30/09/2018 - Niveauwedstrijd Deel 1 (Den Haag, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'44''25 | 02'46''59 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Ridderkerk, NED) | 50 Stile Libero | 00'27''05 | 00'27''21 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule B (Papendrecht, NED) |
Caster Kenneth - 1991 | 200 Stile Libero | 02'08''43 | 02'14''65 | 13/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Krimpen Aan Den Ijssel, NED) | 100 Rana | 01'10''19 | 01'13''92 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Ridderkerk, NED) |
Coruz Kenan - 2003 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'08''55 | 02'08''75 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule C (Alblasserdam, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'13''35 | 01'14''69 | 26/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Dinkelberg Timo - 1993 | 200 Stile Libero | 01'59''23 | 01'57''00 | 14/01/2018 - De Verenigde Zwemcompetitie Deel 2 (Rozenburg, NED) | 50 Dorso | 00'27''39 | 00'28''83 | 19/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'00''14 | 01'00''01 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule C (Alblasserdam, NED) |
Drijver Julian - 2003 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'31''86 | 02'34''16 | 17/02/2018 - RW Competitie Deel 4 Poule B (Papendrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'28''90 | 01'33''14 | 10/12/2017 - Minioren-Junioren-Circuit-Deel-2 (Leiden, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'15''46 | 01'18''06 | 30/09/2018 - Niveauwedstrijd Deel 1 (Den Haag, NED) |
Haidari Ali - 2003 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'05''12 | 03'40''95 | 10/09/2017 - Vierkamp Deel 1 (Zoetermeer, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'40''95 | 01'54''50 | 10/09/2017 - Vierkamp Deel 1 (Zoetermeer, NED) |
Holstein Luuk - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'11''43 | 01'11''85 | 30/09/2018 - Niveauwedstrijd Deel 1 (Den Haag, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'53''11 | 03'01''71 | 26/11/2017 - Vierkamp Deel 2 ('S-Gravenzande, NED) |
Iuga Sander - 2001 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'02''34 | 01'02''18 | 09/09/2017 - GMPV Deel 1 (Nieuwerkerk Dd IJssel, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'46''22 | 02'47''92 | 30/09/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Ridderkerk, NED) |
Kotterink Ensger - 1994 | 200 Stile Libero | 01'53''81 | 01'51''84 | 26/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Dorso | 00'26''84 | 00'24''46 | 23/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 3° Day | 100 Rana | 01'03''83 | 01'01''93 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Misti | 00'57''43 | 00'54''48 | 30/06/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Kotterink Floris - 1998 | 100 Rana | 01'04''75 | 100 Misti | 00'57''43 | 01'00''02 | 01/10/2017 - Verenigingscompetitie Deel 1 (Delft, NED) | 50 Stile Libero | 00'23''34 | 00'22''82 | 22/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 2° Day |
Mooldijk Ayrton - 1999 | 50 Dorso | 00'33''30 | 100 Rana | 01'16''33 | 01'16''78 | 28/12/2016 - Limietwedstrijd (Dordrecht, NED) |
Mooldijk Senna - 2003 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'07''94 | 02'05''55 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule C (Alblasserdam, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''58 | 01'25''06 | 17/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Sliedrecht, NED) |
Moret Guido - 1985 | 50 Dorso | 00'32''90 | 00'33''71 | 18/12/2016 - Regio West Open Masters Deel 2 (Papendrecht, NED) | 100 Misti | 01'08''80 | 01'08''90 | 17/02/2018 - Valentine Toernooi (Amsterdam, NED) |
Oijen Jarno - 2001 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'05''12 | 01'08''10 | 16/12/2017 - LAC LAM 2017-2018 Deel 2 (Vlaardingen, NED) |
Reiber Neo - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'38''60 | 00'39''24 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Circuit Ronde1 (Rotterdam, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'42''49 | 01'45''49 | 29/09/2018 - RW Competitie Deel 1 Poule C (Alblasserdam, NED) |