Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nzc Deel 1 (Mijdrecht, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
25 Rana | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti B |
Nzc Deel 1 (Mijdrecht, NED)
NED De Ijsselmeeuwen
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boomsma Sanne - 2001 | 50 Dorso (CADETTI) | 00'37''65 | 00'37''78 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) | 100 Rana (CADETTI) | 01'31''49 |
Bouwens Juliette - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'42''41 | 01'44''69 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Hilversum, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'44''51 | 00'43''43 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) |
Horst Fiona - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'51''76 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''86 |
Knaap Frederique - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'02''84 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'49''48 |
Lalta Madrie - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'03''74 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''30 |
Lalta Rani - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'41''41 | 00'43''82 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'50''81 | 01'56''12 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) |
Langenbach Melissa - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''56 | 00'41''69 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'41''66 | 01'42''64 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) |
Miedema Femke - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'35''22 | 01'36''63 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Amsterdam, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'48''28 | 00'48''36 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) |
Mohtashemi Elaheh - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'49''29 | 00'52''27 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | Squalificato | 02'12''02 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) |
Oosterom Rebecca - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''53 | 00'34''60 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'26''75 | 01'30''97 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) |
Oosterom Zoie - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'32''27 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'40''82 | 00'41''33 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day |
Rappange Daphne - 1999 | 50 Dorso | 00'41''55 | 00'43''88 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) | 100 Misti | 01'29''44 |
Roelofs Laura - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'36''45 | 01'34''74 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Amsterdam, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'45''97 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'30''51 | 01'30''70 | 09/06/2018 - Miniorenfinales Amsterdam 'T Gooi (Mijdrecht, NED) - 1° Day |
Schluter Annemiek - 2003 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'48''31 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'45''33 | 00'45''26 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day |
Smit Nynke - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 03'02''32 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'48''65 | 00'48''54 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day |
Snel Nienke - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'30''74 | 02'23''79 | 29/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'40''69 | 00'38''62 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb (Veenendaal, NED) - 2° Day | 50 Dorso | 00'37''61 | 00'34''32 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb (Veenendaal, NED) - 1° Day |
Stout Silke - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'46''66 | 00'51''70 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 02'05''87 |
Yunus Laurien - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'46''47 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | Squalificato |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bayer Maxwell - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'33''12 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'44''34 | 00'42''80 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Amsterdam, NED) |
Borsen Bart - 2000 | 50 Dorso | 00'39''59 | 00'39''38 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'23''88 | 01'25''26 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) |
Dorrepaal Jesse - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'35''94 | 00'37''00 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Hilversum, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | Squalificato |
Hajji Younes - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'37''72 | 00'41''25 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'41''86 | 01'40''96 | 10/06/2018 - Miniorenfinales Amsterdam 'T Gooi (Mijdrecht, NED) - 2° Day |
Klein Stan - 2005 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'38''22 | 01'42''44 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'56''43 | 01'00''07 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Hilversum, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''72 | 00'46''38 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) |
Miedema Jelmer - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'41''03 | 00'40''11 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'50''30 | 01'46''86 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) |
Oosterom David - 2009 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'53''15 | 00'55''97 | 28/01/2018 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Hilversum, NED) | 25 Rana (Esordienti C) | 00'26''38 | 00'27''23 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) |
Scheltema Minke Gajus - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'39''18 | 00'46''53 | 11/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato | 01'46''86 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) |
Smit Jelle - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'35''64 | 00'33''85 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'25''60 | 01'25''37 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'29''30 | 00'28''54 | 18/11/2017 - Regiokampioenschappen Midwest Kb Dl2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Snel Marijn - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'24''87 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'39''95 | 00'38''63 | 16/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 1° Day |
Verkade Robert - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'45''59 | 00'42''84 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'53''99 | 02'03''38 | 14/01/2018 - Vzc Deel 2 (Huizen, NED) |
Verkaik Joel - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'37''51 | 00'36''71 | 22/04/2018 - VZC 5 (Hilversum, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'29''09 | 01'31''22 | 17/06/2018 - Regiokampioenschap Midwest B (Alkmaar, NED) - 2° Day |
Vos Wouter - 1990 | 50 Dorso | 00'35''25 | 00'35''01 | 18/03/2018 - Vzc Deel 4 (Huizen, NED) | 100 Misti | 01'13''46 | 01'14''22 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Huizen, NED) |