Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Competitie Hoofdklasse (Dordrecht, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | CADETTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | CADETTI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Competitie Hoofdklasse (Dordrecht, NED)
NED Mnc Dordrecht
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adriaansen Birgit - 1995 | 400 Stile Libero | 05'00''11 | 04'55''78 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 100 Rana | 01'20''97 | 01'21''51 | 22/10/2017 - Gmpv Deel 2 (Papendrecht, NED) | 100 Misti | 01'11''07 | 01'10''59 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) |
Boom Isa - 2002 | 100 Dorso (CADETTI) | 01'15''56 | 01'12''47 | 18/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Dordrecht, NED) | 200 Rana (CADETTI) | 02'59''54 | 02'59''66 | 18/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Dordrecht, NED) |
Boom Sam - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'22''87 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'28''36 | 01'32''08 | 10/02/2018 - Min Jun Deel 3 (Alblasserdam, NED) |
Bosscher Eliska - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''29 | 00'43''32 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'42''37 | 01'57''38 | 25/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Dordrecht, NED) |
Bruijgoms Tessa - 1998 | 400 Stile Libero | 05'05''26 | 04'50''99 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 50 Dorso | 00'36''11 | 00'34''81 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Misti | 01'16''15 | 01'16''37 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Colijn Anniek - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''65 | 00'40''88 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'43''79 |
Hiati Leyla - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''68 | 00'40''04 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'36''57 | 01'50''41 | 25/11/2017 - Regionale Minioren Clubmeet (Dordrecht, NED) |
Hoek Charlotte - 1999 | 400 Stile Libero | 05'09''36 | 50 Dorso | 00'33''91 | 00'34''02 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 100 Misti | 01'14''65 | 01'14''64 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) |
Hoeven Danique - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'18''13 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'45''98 | 01'51''73 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Hutten Ela - 1993 | 400 Stile Libero | 04'40''36 | 04'46''44 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 50 Dorso | 00'31''96 | 00'31''63 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana | 01'15''56 | 01'17''09 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 100 Misti | 01'06''27 | 01'07''76 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Janssen Isabelle - 2000 | 400 Stile Libero | 05'29''52 | 05'56''70 | 14/01/2018 - Competitie 2 (Vlissingen, NED) | 50 Dorso | 00'40''95 | 100 Misti | 01'25''87 | 01'30''67 | 09/09/2017 - GMPV Deel 1 (Nieuwerkerk Dd IJssel, NED) |
Jovanovic Mila - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'41''94 | 00'44''84 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'44''93 |
Keizer Jennifer - 2005 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'38''47 | 02'33''43 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'33''75 | 01'26''70 | 22/10/2017 - Gmpv Deel 2 (Papendrecht, NED) |
Kuijlaars Katja - 1999 | 50 Dorso | 00'37''24 | 00'39''54 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 100 Misti | 01'18''77 | 01'21''21 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) |
Mourik Shirley - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''76 | 00'37''98 | 10/03/2018 - Swimkick (Papendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'30''94 | 01'32''87 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Ooms Fleur - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'42''16 | 00'45''03 | 10/03/2018 - Swimkick (Papendrecht, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'52''53 |
Resink Aniek - 1995 | 400 Stile Libero | 05'01''19 | 50 Dorso | 00'31''89 | 00'31''35 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'22''97 | 01'19''77 | 01/10/2017 - Competitie Deel 1 Nationaal (Bergen Op Zoom, NED) | 100 Misti | 01'11''07 | 01'10''25 | 01/10/2017 - Competitie Deel 1 Nationaal (Bergen Op Zoom, NED) | 100 Dorso | 01'10''46 | 01'09''06 | 29/10/2017 - Limietwedstrijd Korte Baan (Oosterhout, NED) |
Romano Anastasia - 2005 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'29''17 | 02'27''77 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'21''72 | 01'22''34 | 17/12/2017 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB (Eindhoven, NED) - 4° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''74 | 01'06''05 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Sas Weronika - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'41''00 | 00'43''45 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'43''27 | 01'40''65 | 10/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Suderee Emma - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'54''95 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'36''05 | 01'44''48 | 10/02/2018 - Min Jun Deel 3 (Alblasserdam, NED) |
Timman Emmanuela - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''33 | 00'42''16 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'43''79 |
Vermeulen Robin - 2007 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'48''63 | 02'51''77 | 22/10/2017 - Gmpv Deel 2 (Papendrecht, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'16''94 | 01'20''39 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Agterdenbos Sem - 2005 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'39''89 | 02'44''63 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'08''15 | 01'15''22 | 25/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Balan David - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'40''99 | 00'40''82 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Den Haag, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'48''73 | 01'48''30 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Boom Luke - 2000 | 50 Dorso | 00'30''44 | 00'30''40 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana | 01'15''31 | 01'14''75 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Misti | 01'09''84 | 01'09''40 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
De Jongh Mark - 2000 | 50 Dorso | 00'33''71 | 00'37''08 | 29/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'15''16 | 01'15''22 | 14/01/2018 - Competitie 2 (Vlissingen, NED) | 100 Misti | 01'07''08 | 01'06''70 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Geelen Stijn - 1998 | 400 Stile Libero | 04'28''93 | 100 Rana | 01'04''69 | 01'04''67 | 22/12/2017 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'01''14 | 01'00''04 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Hillebrink Jelmar - 1995 | 400 Stile Libero | 04'19''71 | 04'17''50 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Roosendaal, NED) | 50 Dorso | 00'30''25 | 00'29''49 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana | 01'11''66 | 100 Misti | 01'03''51 | 01'01''15 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Janssen Nathan - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'07''22 | 02'14''77 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'18''15 | 01'17''44 | 12/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 2° Day |
Meij Melvin - 1993 | 400 Stile Libero | 04'27''92 | 50 Dorso | 00'28''37 | 100 Rana | 01'08''54 | 100 Misti | 00'59''53 | 50 Stile Libero | 00'23''62 | 00'23''55 | 18/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Dordrecht, NED) |
Mulder Ingmar - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'47''56 | 02'50''03 | 03/12/2017 - Geusseltbadtrofee (Maastricht, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'12''61 | 01'22''82 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Mulder Nils - 2003 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'16''31 | 02'18''02 | 29/01/2017 - Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen Korte Baan 2017 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'21''67 | 01'22''97 | 09/12/2017 - Min Jun 2 (Albasserdam, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'10''53 | 01'11''04 | 30/09/2018 - Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2018 (Eindhoven, NED) |
Sas Karol - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'57''45 | 03'12''87 | 22/10/2017 - Gmpv Deel 2 (Papendrecht, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'22''52 | 01'28''39 | 09/12/2017 - Min Jun 2 (Albasserdam, NED) |
Snijders Daan - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'17''68 | 01'18''43 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'44''95 | 02'42''98 | 04/12/2016 - Limietwedstrijd 100m En 200m (Roosendaal, NED) |
Stefanovic Sasa - 2001 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'11''20 | 200 Rana (JUNIORES) | 03'07''28 |
Wouters Timo - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'17''24 | 02'16''16 | 29/09/2018 - Rw Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'11''66 | 01'14''06 | 18/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Dordrecht, NED) |