Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Competitie Deel 1 (Cuijk, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | CADETTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | CADETTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
25 Rana | Esordienti B | |
25 Rana | Esordienti C |
Competitie Deel 1 (Cuijk, NED)
NED De Waalstroom
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Defoort Gitte - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'48''75 | 00'46''60 | 07/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'54''13 | 01'54''65 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Elzen Anabel - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'00''30 | 01'00''20 | 07/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day | 25 Rana (Esordienti B) | 00'27''84 | 00'28''37 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Gudde Elif - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'45''76 | 00'47''91 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti A) | Squalificato | 02'05''64 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Gudde Selin - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''72 | 00'40''44 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'45''05 | 01'53''56 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Harrison Caitlin - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'34''05 | 01'30''82 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'42''32 | 00'42''16 | 07/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Harrison Shannon - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'21''66 | 01'24''04 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'45''98 | 00'46''86 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Hoogsteen Brecht - 2002 | 50 Dorso (CADETTI) | 00'41''26 | 00'42''88 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 100 Rana (CADETTI) | 01'38''47 | 01'40''27 | 01/10/2017 - Zwemcompetitie Regio Oost Deel 1 (Nijmegen, NED) |
Laan Eva - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'27''99 | 01'28''78 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'41''95 | 00'41''35 | 29/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 1° Day |
Loeff Lizzie - 2005 | 50 Dorso (CADETTI) | 00'41''59 | 00'41''57 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Rana (CADETTI) | 01'38''59 | 01'42''54 | 14/01/2018 - Regio Competitie Deel 2 (Eindhoven, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'18''20 | 01'19''66 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Nijmegen, NED) |
Reumer Anne - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''42 | 00'41''53 | 09/12/2017 - Minioren-Junioren Deel 2 (Nijmegen, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'47''86 | 01'44''78 | 29/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 1° Day |
Sande Maud - 2006 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'50''16 | 01'57''25 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Nijmegen, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'52''59 | 00'54''69 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Cuijk, NED) |
Sips Suze - 2000 | 50 Dorso | 00'36''87 | 00'36''81 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit (Cuijk, NED) | 100 Misti | 01'20''07 | 01'18''51 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 50 Dorso | 00'36''51 | 00'36''81 | 15/10/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit (Cuijk, NED) |
Steenbergen Lulu - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'44''51 | 00'44''96 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'56''80 |
Stolk Tessa - 2000 | 50 Dorso | 00'33''50 | 00'33''41 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti | 01'12''39 | 01'11''50 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Twijnstra Liv - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'25''13 | 01'28''15 | 22/10/2016 - Medaillewedstrijd (Nijmegen, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''92 |
Van Den Eede Els - 1974 | 50 Dorso | 00'40''37 | 00'41''64 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti | 01'24''33 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Annang Quincy - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''70 | 01'22''99 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'48''67 | 00'51''28 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Ariaens Lev - 2010 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'50''62 | 00'52''10 | 07/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day | 25 Rana (Esordienti C) | 00'28''24 | 00'28''87 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Ariaens Seph - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''95 | 01'20''19 | 09/06/2018 - Gelderse Minioren Finales (Vaassen, NED) - 1° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'49''67 | 00'50''60 | 10/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Nijmegen, NED) |
Arts Rem - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'35''73 | 00'35''25 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Cuijk, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'23''03 | 01'24''08 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day |
Buyukturk Orhan - 2005 | 100 Rana (JUNIORES) | Squalificato | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'55''69 |
Dodemont Tim - 1991 | 50 Dorso | Squalificato | 100 Misti | 01'23''35 |
Geerdink Joost - 2000 | 50 Dorso | 00'31''19 | 00'30''67 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Misti | 01'07''28 | 01'06''66 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) |
Havekes Tom - 1989 | 50 Dorso | 00'32''13 | 00'32''43 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti | 01'10''83 | 01'08''81 | 01/10/2017 - Zwemcompetitie Regio Oost Deel 1 (Nijmegen, NED) |
Hogewoning Sven - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | Squalificato | 00'35''42 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'30''48 | 01'32''84 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) |
Hoogsteen Pepijn - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'36''25 | 00'38''09 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'34''75 | 01'36''66 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) |
Hugen Kaj - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'32''09 | 01'32''41 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Nijmegen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'48''72 | 00'47''18 | 30/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'45''24 | 00'44''98 | 07/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Hugen Mink - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'44''39 | 00'43''20 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'44''97 | 01'48''02 | 10/06/2018 - Gelderse Minioren Finales (Vaassen, NED) - 2° Day |
Jacobs Arno - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A) | 02'18''44 | 02'10''34 | 29/09/2018 - Merlet Multi Meet (Cuijk, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 01'33''14 |
Laan Coen - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'34''50 | 01'32''83 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Cuijk, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato | 00'45''22 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |
Perret Levin - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'42''70 | 00'41''56 | 08/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'47''03 |
Rol Mingus - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'52''00 | 01'45''77 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Nijmegen, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato |
Zeelte Dirk - 1991 | 50 Dorso | 00'33''00 | 00'32''43 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Cuijk, NED) | 100 Misti | 01'05''00 | 01'04''94 | 01/10/2017 - Zwemcompetitie Regio Oost Deel 1 (Nijmegen, NED) | 50 Stile Libero | 00'26''11 | 00'25''82 | 22/04/2018 - Regionale Competitie Deel 5 (Eindhoven, NED) |