Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Pandl Deel 1 (Krimpen A/D Ijssel, NED)
Societá |
---|
NED De Lansingh |
NED Poseidon'56 |
NED Wz010 |
NED Wz010/Acz (sg) |
NED Zpc Numansdorp |
NED Zz&Pc De Devel |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Stile Libero | CADETTI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | CADETTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES |
Pandl Deel 1 (Krimpen A/D Ijssel, NED)
NED Zz&Pc De Devel
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boon Juliette - 2004 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'29''05 | 01'28''84 | 06/01/2018 - Pandl (Zwijndrecht, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'20''12 | 01'21''78 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Droogendijk Femke - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'46''90 | 00'49''92 | 10/03/2018 - Swimkick (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'51''44 | 00'53''15 | 27/01/2018 - Swimkick Min Deel 2 (Albasserdam, NED) |
Droogendijk Janine - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'47''08 | 00'45''28 | 16/12/2017 - Minioren-Meerkamp (Zwijndrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'47''86 | 01'52''06 | 03/03/2018 - 3-Kamp Kdp (Ridderkerk, NED) |
Geloof Lieke - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'48''26 | 00'48''97 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'55''07 | 00'50''71 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) |
Hof Joyce - 2003 | 100 Stile Libero | 01'04''86 | 01'03''42 | 16/06/2018 - Vijfkamp Deel 5 (Schiedam, NED) | 100 Rana | 01'26''32 | 01'26''06 | 01/04/2017 - Spijkenisse Jun, Jgd Deel 4 (Spijkenisse, NED) |
Idsinga Lara - 2002 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'29''72 | 00'29''29 | 18/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day | 100 Dorso (CADETTI) | 01'21''37 | 01'20''13 | 06/01/2018 - Pandl (Zwijndrecht, NED) |
Jagt Samantha - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''34 | 01'16''32 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'41''46 | 00'41''56 | 28/04/2018 - Min-Jun-Jeugd-Sen (Papendrecht, NED) |
Lampe Myrthe - 1990 | 100 Stile Libero | 01'09''58 | 01'08''02 | 04/02/2018 - Nationale Zwemcompetitie Landelijk Ronde 3 (Papendrecht, NED) | 100 Rana | 01'34''75 |
Linden Jaylin - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'21''22 | 01'20''45 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''04 | 00'44''09 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) |
Lodder Britte - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''95 | 01'17''64 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'41''76 | 00'41''50 | 10/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Longayroux Manou - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'41''88 | 00'43''91 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'52''23 | 00'52''61 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) |
Naaktgeboren Isis - 2004 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'31''78 | 01'29''03 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'14''25 | 01'15''20 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) |
Penning Madelief - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'44''00 | 00'44''23 | 28/04/2018 - Min-Jun-Jeugd-Sen (Papendrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'46''91 | 01'53''05 | 03/03/2018 - 3-Kamp Kdp (Ridderkerk, NED) |
Plaisier Jana - 2001 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'31''64 | 00'30''03 | 23/09/2017 - RW Competitie Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Dorso (CADETTI) | 01'23''79 | 01'19''34 | 29/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dekema Roan - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'27''03 | 01'22''39 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'50''01 | 00'46''14 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) |
Die Tijn - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'31''38 | 01'26''38 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'46''03 | 00'44''99 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) |
Eschbach Sven Markkus - 2006 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'37''52 | 00'37''49 | 30/06/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'26''45 | 01'27''64 | 09/06/2018 - Regio West Minioren Finales (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Helsdingen Benjamin - 2006 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''19 | 00'43''30 | 28/04/2018 - Min-Jun-Jeugd-Sen (Papendrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''26 | 01'42''58 | 03/03/2018 - 3-Kamp Kdp (Ridderkerk, NED) |
Kauffeld Sem - 2004 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'37''15 | 01'43''49 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'28''39 | 01'34''86 | 06/01/2018 - Pandl (Zwijndrecht, NED) |
Otter Stijn - 2002 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''06 | 00'26''18 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'08''74 | 01'06''53 | 06/01/2018 - Pandl (Zwijndrecht, NED) |
Paans Esper - 2001 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''23 | 00'28''68 | 03/03/2018 - 3-Kamp Kdp (Ridderkerk, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'19''73 | 01'22''74 | 21/10/2017 - Pandl Deel 1 (Krimpen A/D Ijssel, NED) |
Paans Jelmer - 2004 | 100 Rana (RAGAZZI) | 02'20''04 | 02'22''68 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 02'10''41 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) |
Penning Valentijn - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'42''85 | 00'43''38 | 14/04/2018 - Miniorenmeerkamp (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'48''94 | 00'47''90 | 30/06/2018 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Stok Julian - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''24 | 00'29''00 | 10/02/2018 - Minioren - Junioren Circuit Deel 3 (Barendrecht, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'11''27 | 01'09''91 | 06/01/2018 - Pandl (Zwijndrecht, NED) |
Timmers Ryan - 2005 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'51''67 | 02'02''78 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'32''04 | 01'36''66 | 09/12/2017 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zwijndrecht, NED) |
Van Der Stelt Aidan - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'43''59 | 00'43''89 | 10/03/2018 - Swimkick (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'51''72 | 00'49''36 | 16/06/2018 - Miniorenmeerkamp Deel 2 (Ridderkerk, NED) |
Veldhoen Thom - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'42''68 | 00'44''08 | 10/03/2018 - Swimkick (Papendrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'46''12 | 00'53''93 | 12/05/2018 - Pandl Vijf Kamp Deel 4 (Ridderkerk, NED) |