Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2018 (Koper, SLO) - 4° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | JUNIORES | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | JUNIORES | |
4x100 Misti | CADETTI | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
100 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
100 Farfalla | JUNIORES Finale | |
100 Farfalla | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
200 Rana | RAGAZZI Finale | |
200 Rana | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
200 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Rana | JUNIORES Finale | |
200 Rana | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
200 Rana | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
50 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
50 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2018 (Koper, SLO) - 4° Day
4x100 Misti RAGAZZI
Pos. | Società | Atleti | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|
1 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | Gregor Gasper, Medvesek Gal, Berloznik Jas, Knez Lovro | 04'04''34 | |
2 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | Boskan Saso, Celik Jaka, Balek Colnar Tibor, Vovk Nace | 04'10''09 | |
3 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | Kosir Mark, Fajon Nej, Pusnik Jaka, Perko Matija | 04'11''16 | |
4 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | Dreu Domen, Golobic Tim, Rihtman Aleks, Prebil Tai | 04'18''93 | |
5 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | Merkac Ziga, Koros Anze, Mager Klemen, Kelaidis Luka | 04'20''68 | |
6 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | Podbevsek Janez, Klemenc Matic, Predalic Gregor, Senica Naj | 04'29''30 | |
7 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | Krumpak Roy, Bencic Jasa, Brlek Maj, Krumpak Enei | 04'33''68 |