Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2018 (Koper, SLO) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | JUNIORES | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | JUNIORES | |
4x200 Stile Libero | CADETTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
200 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
200 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Finale | |
100 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES Finale | |
50 Farfalla | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI |
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2018 (Koper, SLO) - 3° Day
4x200 Stile Libero ASSOLUTI
Pos. | Società | Atleti | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|
1 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | Knez Lovro, Kordez Gal, Bau Martin, Rihter Zan | 07'44''15 | |
2 | SLO Plavalni Klub Radovljica | Vodenik Vito, Pogacar Zan, Pecar Rok, Toman Jan | 07'49''42 | |
3 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | Majcen Govc Filip, Majcen Patrik, Zabav Andrej, Hrovatin Ziga | 08'37''17 | |
4 | SLO Plavalni klub Koper | Pregelj Mark, Torkar Razman Tomas, Purgar Borut, Salinovic Enej | 08'57''46 |