Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2018 (Koper, SLO) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | JUNIORES | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | JUNIORES | |
4x200 Stile Libero | CADETTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
200 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
200 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | JUNIORES Finale | |
100 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | JUNIORES Finale | |
50 Farfalla | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI |
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2018 (Koper, SLO) - 3° Day
100 Dorso RAGAZZI Finale
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Medvesek Gal | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'06''26 | |
2 | Leposa Klemen | 2003 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 01'07''56 | |
3 | Koros Anze | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'07''65 | |
4 | Grilc Gregor | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'08''36 | |
5 | Salinovic Enej | 2003 | SLO Plavalni klub Koper | 01'08''70 | |
6 | Pozenel Nik | 2002 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 01'10''40 | |
7 | Celik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'11''27 | |
8 | Krumpak Roy | 2002 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'11''30 |