Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mala Liga Beograda Letnja 2018 (Beograd, SRB)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Rana | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Rana | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B |
Mala Liga Beograda Letnja 2018 (Beograd, SRB)
SRB 11 April - Beograd
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Corsovic Milica - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'49''39 | 00'47''76 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'59''04 | 00'56''31 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Hristov Sofija - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'57''46 | 01'01''72 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 01'01''29 | 01'01''48 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Josic Sara - 2009 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 01'01''04 | 01'02''87 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'56''44 | 01'59''11 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Jovanovic Lena - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'35''00 | 00'35''12 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'45''00 | 00'35''12 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'59''67 | 00'43''37 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'42''79 | 00'42''57 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Pandzic Sara - 2009 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 00'51''09 | 00'49''31 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'46''51 | 00'46''11 | 21/10/2017 - Kragujevacki Oktobar 2017 (Kragujevac, SRB) |
Petrovic Olga - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'43''03 | 00'43''92 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'51''85 | 00'50''81 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day |
Pjanic Isidora - 2011 | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'08''71 | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 01'12''86 |
Popovic Ekaterina - 2009 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 00'52''68 | 01'09''14 | 29/04/2017 - Sve Prolazi Zvezda Traje 2017 (Beograd, SRB) | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'41''49 | 01'44''30 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Popovic Mila - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'47''31 | 00'49''93 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'56''93 | 00'54''24 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Puaca Andrijana - 2009 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 00'56''49 | 00'56''48 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'53''31 | 02'02''94 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Radovanovic Ana - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'52''66 | 00'52''57 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 01'11''99 | 01'18''07 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Stankovic Nadja - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'47''38 | 00'51''08 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti C2 B kategorija) | 01'05''10 | 01'21''94 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Zekanovic Kata - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'51''61 | 00'48''23 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 01'07''90 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bajkovic Aleksandar - 2010 | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'52''80 | 00'50''89 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti C1 C kategorija) | 00'51''37 |
Balint Andrej - 2010 | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'00''77 | 01'00''25 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti C1 C kategorija) | 01'08''39 | 01'02''51 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Boras Viktor - 2010 | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'03''45 | 01'05''01 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti C1 C kategorija) | 01'02''85 |
Crnadak Andrej - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 01'11''41 | 01'09''50 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'18''01 | 01'11''57 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Dasic Damjan - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 01'03''09 | 01'02''63 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 01'13''41 | 01'14''58 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Dasic Vukasin - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 01'09''87 | 01'05''73 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 01'14''72 | 01'11''62 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Elek Ognjen - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'49''78 | 00'50''80 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'56''31 |
Ivanovic Ognjen - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'55''64 | 00'40''69 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 01'00''74 | 01'07''27 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Jaksic Luka - 2009 | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 00'54''39 | 00'57''81 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Janjetovic Todor - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'55''03 | 00'51''91 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 01'04''97 |
Kalanj Aleksej - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'34''50 | 00'35''55 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 00'49''26 | 00'48''20 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Kuburovic Nemanja - 2009 | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 00'53''00 | 00'52''72 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti C2 B kategorija) | 00'57''94 | 00'58''11 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Lalic Nemanja - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'53''89 | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 01'35''80 | 01'14''68 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Lesic Boris - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'50''58 | 00'50''85 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'56''52 | 00'56''86 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Licanin Luka - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'54''65 | 00'49''31 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 01'01''65 | 00'57''57 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day |
Madic Aleksa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'50''10 | 00'49''74 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'07''85 | 01'07''67 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Markov Relja - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'57''16 | 01'00''24 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 00'56''22 |
Martinovic Aleksa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'50''80 | 00'48''67 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'14''55 |
Milutinovic Uros - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'53''51 | 00'57''15 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 01'02''69 | 01'00''60 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Mitrovic Luka - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'41''16 | 00'41''12 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 00'50''78 | 00'49''69 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Mladenovic Marko - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'56''54 | 00'58''02 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'37''38 | 01'38''96 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Mrdjen Filip - 2010 | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'53''03 | 00'52''51 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti C1 C kategorija) | 01'04''47 |
Novakovic Stefan - 2010 | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 00'54''82 | 00'56''80 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Farfalla (Esordienti C1 C kategorija) | 00'53''19 | 00'51''35 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Petrovic Matija - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'45''33 | 00'44''80 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'27''85 | 01'28''86 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Pjanic Sergej - 2009 | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 00'57''09 | 00'55''53 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 00'52''46 | 00'50''65 | 04/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 2° Day |
Scepanovic Djordje - 2009 | 50 Farfalla (Esordienti C2 B kategorija) | 01'07''79 | 01'00''30 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 100 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 01'37''85 | 01'42''26 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Simovic Oleg - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'41''15 | 00'43''55 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'51''86 | 00'55''63 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Simovic Pavle - 2009 | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 00'54''40 | 00'52''68 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 50 Farfalla (Esordienti C2 B kategorija) | Squalificato | 00'57''40 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Spremo Jan - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'48''11 | 00'48''69 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'31''07 | 01'31''08 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Stefanovic Ognjen - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'48''64 | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 01'06''99 | 01'11''63 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Suletic Vukasin - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 01'03''41 | 00'53''56 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 00'57''20 | 00'56''89 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti C1 C kategorija) | 00'59''52 | 01'00''83 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Verbic Karol - 2009 | 50 Farfalla (Esordienti C2 B kategorija) | 01'15''12 | ||
Vukojevic Aleksandar - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'53''42 | 00'51''08 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'41''10 | 01'46''27 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |