Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mala Liga Beograda Letnja 2018 (Beograd, SRB)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Rana | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Rana | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B |
Mala Liga Beograda Letnja 2018 (Beograd, SRB)
SRB Swimming Club Vracar Belgrade
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bubalo Masa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'49''08 | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 01'02''33 |
Ljubojevic Petra - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 01'05''90 | 01'04''37 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) |
Vesic Iva - 2009 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 01'00''26 | 01'00''79 | 12/05/2018 - Sarengradski Kup 2018 (Krusevac, SRB) | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'42''31 | 01'48''80 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Alimpic Darije - 2010 | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 00'58''03 | 00'58''98 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'57''75 | 00'55''86 | 16/06/2018 - Karneval-2018 (Pancevo, SRB) |
Golub Danilo - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'46''29 | 00'47''10 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'42''33 | 00'42''29 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Kokoskov Stefan - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'36''45 | 00'35''37 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) | 50 Farfalla (Esordienti C2 B kategorija) | 00'43''68 | 00'44''01 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Milovic Vanja - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 01'09''52 | 01'12''05 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Todorovic Dimitrije - 2008 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 00'44''02 | 00'45''51 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'45''26 | 00'44''31 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'38''48 | 00'38''56 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) |
Todorovic Relja - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'54''30 | 00'58''79 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'57''97 |