Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letnja Liga Beograda 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Rana | Esordienti B2 Pioniri B 11 god. | |
50 Rana | Esordienti A1 Pioniri A 12 god. | |
50 Rana | RAGAZZI Kadeti 13-14 god. | |
50 Rana | JUNIORES Juniori 15-18 god. | |
50 Rana | ASSOLUTI Apsolutna 11 god. i stariji | |
50 Rana | Esordienti B2 Pionirke B 10 god. | |
50 Rana | Esordienti A1 Pionirke A 11 god. | |
50 Rana | RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god. | |
50 Rana | CADETTI Juniorke 14-17 god. | |
50 Rana | ASSOLUTI Apsolutna 10 god. i stariji | |
100 Farfalla | Esordienti B2 Pioniri B 11 god. | |
100 Farfalla | Esordienti A1 Pioniri A 12 god. | |
100 Farfalla | RAGAZZI Kadeti 13-14 god. | |
100 Farfalla | JUNIORES Juniori 15-18 god. | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Apsolutna 11 god. i stariji | |
100 Farfalla | Esordienti B2 Pionirke B 10 god. | |
100 Farfalla | Esordienti A1 Pionirke A 11 god. | |
100 Farfalla | RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god. | |
100 Farfalla | CADETTI Juniorke 14-17 god. | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Apsolutna 10 god. i stariji | |
200 Dorso | Esordienti B2 Pioniri B 11 god. | |
200 Dorso | Esordienti A1 Pioniri A 12 god. | |
200 Dorso | RAGAZZI Kadeti 13-14 god. | |
200 Dorso | JUNIORES Juniori 15-18 god. | |
200 Dorso | ASSOLUTI Apsolutna 11 god. i stariji | |
200 Dorso | Esordienti B2 Pionirke B 10 god. | |
200 Dorso | Esordienti A1 Pionirke A 11 god. | |
200 Dorso | RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god. | |
200 Dorso | CADETTI Juniorke 14-17 god. |
Letnja Liga Beograda 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day
SRB 11 April - Beograd
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Basta Nadja - 2002 | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'32''46 | 02'33''46 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Blagojevic Anja - 2003 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'39''81 | 00'37''65 | 10/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'30''20 |
Bukvic Dorotea - 2002 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'34''82 | 00'35''40 | 06/05/2018 - Balkan Junior Swimming Championship (Sarajevo, BIH) - 2° Day | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'07''84 | 01'10''46 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Bukvic Martina - 2006 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'37''49 | 00'41''82 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'12''80 | 01'14''70 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Cuckovic Andjela - 2000 | 100 Farfalla (Apsolutna 10 god. i stariji) | 01'07''51 | 01'05''15 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Cuksanovski Aleksandra - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'48''96 | 01'04''05 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 01'39''43 | 01'41''99 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Culibrk Tea - 2004 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'40''88 | 00'41''51 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'51''39 |
Cvijovic Anastasija - 2003 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'36''53 | 00'36''29 | 10/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'14''30 |
Dedijer Lenka - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'50''63 | 00'48''26 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 02'03''73 |
Dimkic Isidora - 2003 | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'34''50 | 02'39''13 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Djelic Marija - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'47''24 | 00'46''91 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Djuric Lenka - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'52''63 | 00'50''28 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Getejanc Nadja - 2008 | 50 Rana (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 00'53''28 | 00'57''87 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Gojkovic Iva - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'37''56 | 00'37''28 | 14/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'23''29 | 01'37''56 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Golubov Milica - 2004 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'37''62 | 00'39''46 | 27/01/2018 - Evropa 2018 (Novi Sad, SRB) | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'40''62 | 02'44''79 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Kaljevic Anja - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'37''74 | 00'36''68 | 14/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'17''18 | 01'21''68 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Kaljevic Mina - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'37''44 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'10''62 | 01'15''17 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Kisic Ana - 2004 | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'22''80 | 01'20''86 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'56''91 | 03'01''95 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Kosanovic Lana - 2008 | 50 Rana (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 00'54''43 | 00'55''18 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 04'45''98 |
Kostic Minja - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'39''13 | 200 Dorso (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 02'46''73 | 02'45''04 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Kriska Ena - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 01'32''54 | 01'35''63 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 03'07''69 |
Lalkovic Helena - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'40''78 | 00'47''92 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'13''11 |
Ljubinkovic Milica - 2008 | 50 Rana (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 00'54''94 | 200 Dorso (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 03'35''54 |
Maricic Masa - 2003 | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'13''49 | 01'11''75 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Martinovic Bojana - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 01'26''14 | 01'25''39 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 03'03''31 |
Martinovic Iva - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'39''85 | 00'40''51 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 01'18''49 |
Masic Nina - 2008 | 50 Rana (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 00'54''03 | 00'55''30 | 29/04/2017 - Sve Prolazi Zvezda Traje 2017 (Beograd, SRB) | 100 Farfalla (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 01'52''57 |
Milosevic Sofija - 2004 | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'13''15 | 01'10''87 | 17/06/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Trofej Beograda 2017 16° (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'47''42 | 02'41''88 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Obradovic Teodora - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 03'40''07 | 04'11''28 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Petrovic Una - 2008 | 50 Rana (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 01'01''05 | ||
Popovic Emilija - 2006 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'48''49 | 00'53''40 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 03'36''77 | 03'27''47 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Popovic Sofia - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'43''90 | 00'52''53 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 03'01''49 | 03'34''00 | 09/04/2017 - 11 April PLIVKO 2017 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Punos Iva - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'44''16 | 00'46''79 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'31''80 | 01'30''55 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Radulovic Ana - 2002 | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'08''85 | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'33''97 | 02'28''58 | 26/03/2017 - Susret Reprezentacija BIH-HR-SLO-SRB (Banja Luka, BIH) - 2° Day |
Simsic Divna - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'38''52 | 00'37''06 | 14/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'22''18 | 01'21''08 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Stamenkovic Stasa - 2008 | 100 Farfalla (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 01'47''74 | 01'49''50 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 03'26''24 |
Trkulja Iva - 2006 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'50''47 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 01'47''89 |
Vavic Dunja - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'44''91 | 00'44''67 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 03'05''75 |
Vuckovic Milica - 2002 | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'37''72 | 02'34''51 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Zivic Teodora - 2002 | 100 Farfalla (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 01'05''06 | 01'05''00 | 17/06/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Trofej Beograda 2017 16° (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'40''05 | 02'44''17 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Zivkovic Emilija - 2001 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'36''85 | 00'37''26 | 29/04/2017 - Sve Prolazi Zvezda Traje 2017 (Beograd, SRB) | 200 Dorso (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 02'26''05 | 02'26''97 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adzic Bosko - 1998 | 100 Farfalla (Apsolutna 11 god. i stariji) | 00'57''63 | 00'56''76 | 17/03/2018 - Susret Reprezentacija Bih-Hr-Slo-Srb (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (Apsolutna 11 god. i stariji) | 02'23''21 |
Adzic Nikola - 1997 | 100 Farfalla (Apsolutna 11 god. i stariji) | 00'59''56 | 00'59''55 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (Apsolutna 11 god. i stariji) | 02'11''26 | 02'08''37 | 17/03/2017 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2017 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Banjanin Marko - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'34''93 | 00'34''89 | 14/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'01''74 | 01'00''85 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Bjelobrk Andrija - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'46''88 | 00'56''47 | 05/03/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Novi Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 03'18''07 |
Bojicic Jovan - 1997 | 50 Rana (Apsolutna 11 god. i stariji) | 00'29''72 | 00'29''56 | 27/05/2018 - Bl Open (Banja Luka, BIH) - 2° Day |
Cerovic Dusan - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'00''99 | 00'59''35 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Cirkovic Ognjen - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'40''97 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'14''92 | 01'15''16 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Dobric Aleksa - 2001 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'30''61 | 00'31''08 | 14/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Dokmanovic Nikola - 2005 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'14''50 | 01'22''63 | 05/03/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Novi Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 02'36''96 | 02'37''96 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Dragojlovic Djordje - 2002 | 200 Dorso (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 02'23''93 | 02'17''80 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Gasic Mihailo - 2004 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'07''11 | 01'09''45 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 02'26''74 | 02'38''40 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Glusac Nikola - 2005 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'20''01 | 01'26''83 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Glusac Vladan - 2003 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'07''25 | 01'06''84 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Ivancevic Sergej - 2006 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 00'55''93 | 00'51''89 | 14/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Ivanisevic Zoran - 2004 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'05''98 | 01'08''05 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Ivanovic Ognjen - 2003 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'21''31 | ||
Jelisijevic Lazar - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'40''98 | 00'44''20 | 28/01/2017 - Evropa 2017 (Novi Sad, SRB) | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'12''68 | 01'14''44 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Jordovic Vukasin - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'01''22 | 00'58''53 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Josic Filip - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'49''01 | 00'54''76 | 21/10/2017 - Kragujevacki Oktobar 2017 (Kragujevac, SRB) | 200 Dorso (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 03'27''97 |
Jovanovic Luka - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'18''25 | 200 Dorso (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 02'55''73 |
Kapetanovic Ognjen - 2003 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'16''29 | ||
Kisic Aleksa - 2002 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'02''55 | 01'04''11 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 02'23''26 | 02'27''10 | 05/03/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Novi Beograd, SRB) - 2° Day |
Kopanja Andrija - 2006 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 00'43''92 | 00'48''33 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'32''79 |
Kovacevic Konstantin - 2006 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 00'42''11 | 00'48''20 | 13/11/2016 - Mala Liga Beograda 2016 Zimska (Beograd, SRB) | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'23''37 |
Kovacki Nemanja - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'58''47 | ||
Macukat Relja - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'05''70 | 100 Farfalla (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 02'11''81 |
Marisavljevic Dusan - 1994 | 50 Rana (Apsolutna 11 god. i stariji) | 01'06''47 | 100 Farfalla (Apsolutna 11 god. i stariji) | 02'18''44 |
Masic Aleksa - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'38''97 | 00'42''19 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Matic Aleksa - 2000 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'05''99 | 01'05''35 | 24/04/2016 - Medunarodni Plivacki Miting 7° (Banja Luka, BIH) - 2° Day |
Mihajlovic Luka - 2002 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'35''33 | 00'34''51 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'07''55 | 01'11''46 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Milivojevic David - 2003 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'37''45 | 00'36''88 | 10/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'19''54 | 01'22''85 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Milivojevic Dusan - 2002 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'06''84 | 01'06''80 | 27/01/2018 - Evropa 2018 (Novi Sad, SRB) | 200 Dorso (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 02'37''40 | 02'39''95 | 09/04/2017 - 11 April Grad Prix 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Mladenovic Nemanja - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'49''03 | 00'53''81 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 03'27''15 |
Nikolic Nikola - 2002 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'37''17 | 00'37''27 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'12''78 |
Obrencevic Aleksa - 2002 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'09''95 | 01'12''95 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Pantic Matija - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'38''60 | 00'42''24 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'10''90 | 01'26''73 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Pokrajcic Pavle - 2002 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'41''28 | 200 Dorso (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 02'37''89 | 02'35''24 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Popovic St. Petar - 2006 | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'39''56 | 200 Dorso (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 03'01''95 |
Radosevic Pavle - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'00''85 | 00'57''29 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Raskovic Nemanja - 2006 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'01''38 | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'56''03 |
Sepa Luka - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'38''43 | 00'38''62 | 27/01/2018 - Evropa 2018 (Novi Sad, SRB) | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'16''31 | 01'31''81 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Simic Nikola - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'42''05 | 00'49''15 | 29/10/2016 - Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'17''17 | 01'27''08 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Slavin Aleksandr - 2002 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'00''87 | 01'01''12 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Sljukic Lazar - 2002 | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'00''30 | 00'59''55 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Spaic Nikola - 2002 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'31''65 | 00'30''72 | 17/03/2018 - Susret Reprezentacija Bih-Hr-Slo-Srb (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 01'08''78 | 01'05''77 | 09/04/2017 - 11 April Grad Prix 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Spremo Vuk - 2004 | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'37''70 | 01'31''40 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 03'06''24 | 02'53''01 | 05/03/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Novi Beograd, SRB) - 2° Day |
Stankic Matija - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'43''22 | 00'45''24 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'27''05 | 01'45''93 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Stankovic Anton - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'53''48 | 200 Dorso (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 03'47''39 |
Stankovic Lazar - 2001 | 50 Rana (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 00'38''33 | 00'38''61 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (JUNIORES Juniori 15-18 god.) | 02'22''35 | 02'18''91 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Stojanovic Jakov - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'29''45 | 200 Dorso (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 03'14''63 |
Stojanovic Mateja - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'38''34 | 00'42''85 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'18''53 | 01'21''22 | 27/01/2018 - Evropa 2018 (Novi Sad, SRB) |
Stulic Uros - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'52''45 | 100 Farfalla (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 01'38''53 | 01'35''58 | 15/04/2018 - 11 April Plivko 2018 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Subotic Aleksandar - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'37''98 | 00'41''96 | 08/04/2017 - 11 April Grad Prix 2017 (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 02'42''09 |
Svarc Dusan - 2007 | 50 Rana (Esordienti B2 Pioniri B 11 god.) | 00'57''47 | 00'57''96 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Tasevski Nemanja - 2004 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'45''86 | 00'46''74 | 03/03/2018 - 26° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Beograd, SRB) - 1° Day |
Tesic Dusan - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'39''92 | 200 Dorso (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 02'56''71 |
Vucinic Zarko - 1998 | 100 Farfalla (Apsolutna 11 god. i stariji) | 01'01''10 | 01'01''03 | 09/03/2018 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2018 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Vuksanovic Andrej - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'43''24 | 00'45''11 | 27/05/2017 - Letnja Liga Beograda 2017 (Beograd, SRB) - 3° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 02'58''81 | 02'56''18 | 15/04/2018 - 11 April Grand Prix 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |