1 | Marcun Mojca | 2006 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'13''63 | 569 | | | |
50m 31.90 (31.90) 100m 1:05.39 (33.49) [1:05.39] 150m 1:40.55 (35.16) 200m 2:13.63 (33.08) [1:08.24] |
2 | Bicek Zala Pia | 2005 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'14''12 | 563 | | | |
50m 31.31 (31.31) 100m 1:05.40 (34.09) [1:05.40] 150m 1:40.23 (34.83) 200m 2:14.12 (33.89) [1:08.72] |
3 | Angleitner Sagadin Laura | 2005 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'14''38 | 560 | | | |
50m 31.82 (31.82) 100m 1:05.96 (34.14) [1:05.96] 150m 1:40.66 (34.70) 200m 2:14.38 (33.72) [1:08.42] |
4 | Remic Metka | 2005 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'24''09 | 454 | | | |
50m 33.49 (33.49) 100m 1:10.08 (36.59) [1:10.08] 150m 1:46.35 (36.27) 200m 2:24.09 (37.74) [1:14.01] |
5 | Perko Neja | 2005 | SLO Kranjsko Plavalno Drustvo Zvezda | 02'24''15 | 453 | | | |
50m 33.57 (33.57) 100m 1:10.32 (36.75) [1:10.32] 150m 1:48.57 (38.25) 200m 2:24.15 (35.58) [1:13.83] |
6 | Navodnik Sara | 2005 | SLO Plavalni Klub Velenje | 02'24''23 | 453 | | | |
50m 33.61 (33.61) 100m 1:10.82 (37.21) [1:10.82] 150m 1:48.61 (37.79) 200m 2:24.23 (35.62) [1:13.41] |
7 | Rihter Medos Mija | 2005 | SLO Plavalni klub Koper | 02'24''64 | 449 | | | |
50m 32.59 (32.59) 100m 1:09.78 (37.19) [1:09.78] 150m 1:47.67 (37.89) 200m 2:24.64 (36.97) [1:14.86] |
8 | Kokosinek Taja | 2005 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'24''89 | 446 | | | |
50m 34.30 (34.30) 100m 1:10.68 (36.38) [1:10.68] 150m 1:48.22 (37.54) 200m 2:24.89 (36.67) [1:14.21] |
9 | Macek Sitar Marja | 2005 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 02'25''62 | 440 | | | |
50m 33.85 (33.85) 100m 1:10.32 (36.47) [1:10.32] 150m 1:48.78 (38.46) 200m 2:25.62 (36.84) [1:15.30] |
10 | Vejnovic Taja | 2006 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 02'26''64 | 431 | | | |
50m 35.04 (35.04) 100m 1:13.26 (38.22) [1:13.26] 150m 1:51.43 (38.17) 200m 2:26.64 (35.21) [1:13.38] |
11 | Arnez Masa | 2005 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'26''90 | 428 | | | |
50m 33.77 (33.77) 100m 1:11.34 (37.57) [1:11.34] 150m 1:49.82 (38.48) 200m 2:26.90 (37.08) [1:15.56] |
12 | Merkac Julija | 2006 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'27''29 | 425 | | | |
50m 34.18 (34.18) 100m 1:12.56 (38.38) [1:12.56] 150m 1:50.59 (38.03) 200m 2:27.29 (36.70) [1:14.73] |
13 | Bobik Timea | 2006 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'31''78 | 388 | | | |
50m 34.14 (34.14) 100m 1:12.64 (38.50) [1:12.64] 150m 1:52.67 (40.03) 200m 2:31.78 (39.11) [1:19.14] |
14 | Brencic Ajda | 2005 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'33''01 | 379 | | | |
50m 35.92 (35.92) 100m 1:15.22 (39.30) [1:15.22] 150m 1:55.07 (39.85) 200m 2:33.01 (37.94) [1:17.79] |
15 | Jezovsek Spiljar Stasa | 2006 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'35''01 | 365 | | | |
50m 36.32 (36.32) 100m 1:16.47 (40.15) [1:16.47] 150m 1:56.77 (40.30) 200m 2:35.01 (38.24) [1:18.54] |
16 | Eniko Lada | 2005 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 02'36''26 | 356 | | | |
50m 35.43 (35.43) 100m 1:14.00 (38.57) [1:14.00] 150m 1:55.10 (41.10) 200m 2:36.26 (41.16) [1:22.26] |