1 | Predalic Luka | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'31''07 | 507 | | | |
50m 34.85 (34.85) 100m 1:13.93 (39.08) [1:13.93] 150m 1:52.67 (38.74) 200m 2:31.07 (38.40) [1:17.14] |
2 | Borec Jaka | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'35''24 | 467 | | | |
50m 35.27 (35.27) 100m 1:14.91 (39.64) [1:14.91] 150m 1:55.21 (40.30) 200m 2:35.24 (40.03) [1:20.33] |
3 | Stih Matevz | 2005 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 02'36''51 | 456 | | | |
50m 35.53 (35.53) 100m 1:15.37 (39.84) [1:15.37] 150m 1:56.03 (40.66) 200m 2:36.51 (40.48) [1:21.14] |
4 | Cirovic Filip | 2004 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'36''96 | 452 | | | |
50m 35.74 (35.74) 100m 1:16.02 (40.28) [1:16.02] 150m 1:56.40 (40.38) 200m 2:36.96 (40.56) [1:20.94] |
5 | Abutovic Filip | 2005 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'46''62 | 378 | | | |
50m 38.02 (38.02) 100m 1:20.47 (42.45) [1:20.47] 150m 2:04.11 (43.64) 200m 2:46.62 (42.51) [1:26.15] |
6 | Pevec Gasper | 2005 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'48''70 | 364 | | | |
50m 39.06 (39.06) 100m 1:22.67 (43.61) [1:22.67] 150m 2:06.08 (43.41) 200m 2:48.70 (42.62) [1:26.03] |
7 | Zaletel Lenart | 2005 | SLO Kranjsko Plavalno Drustvo Zvezda | 02'49''14 | 361 | | | |
50m 39.53 (39.53) 100m 1:21.94 (42.41) [1:21.94] 150m 2:05.41 (43.47) 200m 2:49.14 (43.73) [1:27.20] |
8 | Ivicic Ales | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'51''57 | 346 | | | |
50m 39.37 (39.37) 100m 1:24.03 (44.66) [1:24.03] 150m 2:08.09 (44.06) 200m 2:51.57 (43.48) [1:27.54] |
9 | Topolnik Klemen | 2004 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'53''86 | 332 | | | |
50m 40.09 (40.09) 100m 1:23.98 (43.89) [1:23.98] 150m 2:09.23 (45.25) 200m 2:53.86 (44.63) [1:29.88] |
10 | Dolenc Matija | 2005 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'55''79 | 321 | | | |
50m 39.86 (39.86) 100m 1:24.84 (44.98) [1:24.84] 150m 2:10.46 (45.62) 200m 2:55.79 (45.33) [1:30.95] |
11 | Primozic An | 2005 | SLO Plavalni Klub Cerkno | 02'58''41 | 307 | | | |
50m 40.48 (40.48) 100m 1:25.72 (45.24) [1:25.72] 150m 2:12.37 (46.65) 200m 2:58.41 (46.04) [1:32.69] |
12 | Bezjak Nejc | 2005 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'58''99 | 304 | | | |
50m 39.94 (39.94) 100m 1:25.36 (45.42) [1:25.36] 150m 2:12.82 (47.46) 200m 2:58.99 (46.17) [1:33.63] |
13 | Krepel Urban | 2005 | SLO Plavalni Klub Velenje | 02'59''99 | 299 | | | |
50m 40.90 (40.90) 100m 1:27.23 (46.33) [1:27.23] 150m 2:13.77 (46.54) 200m 2:59.99 (46.22) [1:32.76] |
14 | Turk Urban Albin | 2004 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 03'01''38 | 293 | | | |
50m 40.62 (40.62) 100m 1:27.47 (46.85) [1:27.47] 150m 2:14.53 (47.06) 200m 3:01.38 (46.85) [1:33.91] |
15 | Torkar Razman Tomas | 2004 | SLO Plavalni klub Koper | 03'03''64 | 282 | | | |
50m 41.36 (41.36) 100m 1:28.27 (46.91) [1:28.27] 150m 2:15.64 (47.37) 200m 3:03.64 (48.00) [1:35.37] |
16 | Perse Ziga | 2005 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'06''02 | 271 | | | |
50m 41.68 (41.68) 100m 1:28.30 (46.62) [1:28.30] 150m 2:16.01 (47.71) 200m 3:06.02 (50.01) [1:37.72] |