Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
2° Kolo Troboja BM-FR-VV (Maribor, SLO)
Societá |
---|
SLO Plavalni Klub Branik Maribor |
SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem |
SLO Plavalni Klub Velenje |
SLO Plavalno Drustvo Maribor |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | RAGAZZI |
2° Kolo Troboja BM-FR-VV (Maribor, SLO)
50 Farfalla Esordienti A
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Frankovic Jure | 2006 | SLO Plavalni Klub Velenje | 00'33''60 | |
2 | Vran Benkovic Bor | 2007 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 00'33''75 | |
3 | Sibanc Dane | 2006 | SLO Plavalni Klub Velenje | 00'35''32 | |
4 | Gustin Anze | 2006 | SLO Plavalni Klub Velenje | 00'36''78 | |
5 | Princl Miha | 2008 | SLO Plavalni Klub Velenje | 00'39''95 | |
6 | Golicnik Val | 2006 | SLO Plavalni Klub Velenje | 00'41''02 | |
7 | Podrzavnik Zan | 2006 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'42''26 | |
8 | Markac Nik | 2009 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'46''00 | |
9 | Vusnik Zan Luka | 2009 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'47''11 | |
10 | Panic Nal | 2007 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'47''37 | |
11 | Mirnik Maj | 2006 | SLO Plavalni Klub Velenje | 00'47''69 | |
12 | Priterznik Oskar Joze | 2008 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'57''83 |