1 | Mihalic David | 1999 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 00'58''58 | 633 | | | |
50m 27.56 (27.56) 100m 58.58 (31.02) [58.58] |
2 | Knez Lovro | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'59''57 | 602 | | | |
50m 27.37 (27.37) 100m 59.57 (32.20) [59.57] |
3 | Sintler Tilen | 1998 | SLO Plavalni Klub Lafarge Cement Trbovlje | 01'01''53 | 546 | | | |
50m 28.36 (28.36) 100m 1:01.53 (33.17) [1:01.53] |
4 | Sintler Ziga | 2001 | SLO Plavalni Klub Lafarge Cement Trbovlje | 01'01''66 | 542 | | | |
50m 28.89 (28.89) 100m 1:01.66 (32.77) [1:01.66] |
5 | Cizel Luka | 2000 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'02''68 | 516 | | | |
50m 28.05 (28.05) 100m 1:02.68 (34.63) [1:02.68] |
6 | Kersikla Matteo | 2000 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'02''77 | 514 | | | |
50m 29.51 (29.51) 100m 1:02.77 (33.26) [1:02.77] |
7 | Medvesek Gal | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'02''94 | 510 | | | |
50m 29.79 (29.79) 100m 1:02.94 (33.15) [1:02.94] |
8 | Bencic Matic | 1999 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'03''31 | 501 | | | |
50m 29.79 (29.79) 100m 1:03.31 (33.52) [1:03.31] |
9 | Bencic Jasa | 2002 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'03''69 | 492 | | | |
50m 29.68 (29.68) 100m 1:03.69 (34.01) [1:03.69] |
10 | Mladenovic Luka | 2004 | AUT SU Generali Salzburg | 01'04''23 | 480 | | | |
50m 29.82 (29.82) 100m 1:04.23 (34.41) [1:04.23] |
11 | Ivicic Anze | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'06''01 | 442 | | | |
50m 29.43 (29.43) 100m 1:06.01 (36.58) [1:06.01] |
12 | Perme Modrijancic Crt | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'06''98 | 423 | | | |
50m 30.12 (30.12) 100m 1:06.98 (36.86) [1:06.98] |
13 | Kukec Nejc | 2001 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 01'07''08 | 421 | | | |
50m 31.28 (31.28) 100m 1:07.08 (35.80) [1:07.08] |
14 | Turato Tonino | 2001 | CRO Plivacki Klub Primorje Rijeka | 01'07''14 | 420 | | | |
50m 30.37 (30.37) 100m 1:07.14 (36.77) [1:07.14] |
15 | Fajon Nej | 2002 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'07''93 | 405 | | | |
50m 31.70 (31.70) 100m 1:07.93 (36.23) [1:07.93] |
16 | Klemenc Matic | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 01'08''00 | 404 | | | |
50m 32.36 (32.36) 100m 1:08.00 (35.64) [1:08.00] |
17 | Grilc Gregor | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'08''04 | 404 | | | |
50m 31.34 (31.34) 100m 1:08.04 (36.70) [1:08.04] |
18 | Rihtman Aleks | 2002 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 01'08''77 | 391 | | | |
50m 30.34 (30.34) 100m 1:08.77 (38.43) [1:08.77] |
19 | Ajlec Anze | 2000 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'09''10 | 385 | | | |
50m 31.80 (31.80) 100m 1:09.10 (37.30) [1:09.10] |
20 | Kato Daiki | 2005 | AUT SU Generali Salzburg | 01'09''47 | 379 | | | |
50m 32.45 (32.45) 100m 1:09.47 (37.02) [1:09.47] |
21 | Gladek Nik | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'09''92 | 372 | | | |
50m 31.42 (31.42) 100m 1:09.92 (38.50) [1:09.92] |
22 | Krapic Frane | 2003 | CRO Plivacki Klub Primorje Rijeka | 01'09''93 | 372 | | | |
50m 32.64 (32.64) 100m 1:09.93 (37.29) [1:09.93] |
23 | Prebil Tai | 2002 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 01'11''25 | 351 | | | |
50m 32.88 (32.88) 100m 1:11.25 (38.37) [1:11.25] |
24 | Pajntar Rozle | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'11''66 | 345 | | | |
50m 32.79 (32.79) 100m 1:11.66 (38.87) [1:11.66] |
25 | Ivicic Ales | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'13''88 | 315 | | | |
50m 34.18 (34.18) 100m 1:13.88 (39.70) [1:13.88] |
26 | Kosmac Nik | 2005 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'23''93 | 215 | | | |
50m 39.79 (39.79) 100m 1:23.93 (44.14) [1:23.93] |
27 | Macek Tilen | 2007 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'24''84 | 208 | | | |
50m 40.04 (40.04) 100m 1:24.84 (44.80) [1:24.84] |
28 | Posnjak Jus | 2006 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'25''81 | 201 | | | |
50m 40.62 (40.62) 100m 1:25.81 (45.19) [1:25.81] |